Exolomoučtí hráči v zahraničí

17.10.2016 / A tým

Jak se dařilo bývalým hráčům SK Sigma Olomouc o víkendu 15.– 16. října. Z výhry se tentokrát přímo na hřišti z našich odchovanců mohli radovat David Rozehnal, Filip Žák a Jakub Rolinc.

Tomáš Černý (Partick Thistle) – Partick Thistle remizoval doma s Hamilton Academical 2:2, brankář Tomáš Černý nechytal.

David Rozehnal (KV Oostende) – Ostende vyhrálo v Mechelenu 3:2. David Rozehnal nastoupil v základní sestavě, odehrál celý zápas. Ve 38. minutě dostal žlutou kartu.

Kamil Vacek (Maccabi Haifa) – Haifa v izraelské lize nehrála.

Tomáš Kalas (Fulham) – Fulham vyhrál v Barnsley 4:2. Tomáš Kalas do utkání nezasáhl.

Jakub Rolinc (Tatran Prešov) – Prešov doma porazil Ružomberok 2:1. Jakub Rolinc nastoupil v základní sestavě, odehrál kompletních devadesát minut.

Filip Žák (Nitra) – Nitra porazila doma Šamorín 3:0. Filip Žák do zápasu naskočil v 85. minutě jako střídající hráč.

Sobotní zápas SK Sigma píská GinzelSobotní zápas SK Sigma píská Ginzel
| 23.08.2017
Čtyři hráči prodloužili smlouvu v SK SigmaČtyři hráči prodloužili smlouvu v SK Sigma
Předprodej na utkání Sigma vs. Slavia v plném prouduPředprodej na utkání Sigma vs. Slavia v plném proudu
Jiří Texl, další odchovanec SK Sigma mezi elitouJiří Texl, další odchovanec SK Sigma mezi elitou
| 22.08.2017
Hráči SK Sigma jako hosté jindeHráči SK Sigma jako hosté jinde
Šimon Falta je mezi náhradníky reprezentaceŠimon Falta je mezi náhradníky reprezentace
Je potřeba si toho vážit, řekl trenér JílekJe potřeba si toho vážit, řekl trenér Jílek
| 21.08.2017
Začal předprodej na utkání SK Sigma vs. SlaviaZačal předprodej na utkání SK Sigma vs. Slavia
Dvakrát Texl, jednou Houska a bylo hotovoDvakrát Texl, jednou Houska a bylo hotovo