Mladší dorost zabodoval v Brně

19.03.2016 / SCM

Vstup do jarní části sezony se podařil mladším dorostencům SK Sigma Olomouc. Sedmnáctka v Brně nad Zbrojovkou zvítězila, šestnáctka brala bod za remízu dva dva.

Zbrojovka Brno U 17 – SK Sigma Olomouc U 17 3:4 (2:2)

Hostům vyšel perfektně nástup do zápasu. A rychle vedli. Ve 4.minutě skóroval Baďura, o dvě minuty později Zmrzlý. Ovšem domácí se nevzdali a během čtyř minut dokázali srovnat. A devět minut po přestávce šli dokonce do vedení. Ale závěr, ten patřil Sigmě! V 70. minutě srovnal Spáčil a minutu před koncem dal vítěznou branku Zmrzlý.

„Do zápasu jsme vstoupili aktivně a po zásluze vedli v 6. minutě 2:0. Soupeř se postupem času osmělil a po našich chybách v obraně dokázal do poločasu srovnat. Do druhé půle jsme změnili rozestavení s očekáváním větší kvality v kombinaci. Brno sice dokázalo vstřelit branku na 3:2 ze standartní situace, nicméně naše družstvo ukázalo velmi silného týmového ducha a dokázalo utkání zvrátit na svoji stranu. Celému týmu patří velká pochvala za příkladnou soudržnost a týmovost,“ řekl trenér SK Sigma U 17 Lukáš Staroba.

Branky: 24. a 28. (pen). Rogožan, 49. Horváth - 6. a 79. Zmrzlý, 4. Baďura, 70. Spáčil. Rozhodčí: Lenfeld – Julínek, Paulík.
SK Sigma U 17: Zatloukal – Matoušek, Zima, Neuer, Diblík (76. Galus) – Nízký, Zmrzlý, Sláma, Spáčil, Janša (60. Jankovič) – Baďura. Trenér Lukáš Staroba.

Zbrojovka Brno U 16 – SK Sigma Olomouc U 16 2:2 (1:2)

Šestnáctka vedla dva nula po úvodní čtvrthodince, a dva k jedné po prvním poločase. V úvodu toho druhého se podařilo domácí srovnat a nerozhodným výsledkem skončilo i celé utkání. „Hráli jsme proti velmi silnému soupeři. Bylo to bojovné utkání. Sice jsme ztratili dvoubrankový náskok, což mě mrzí, ale s bodem jsme nakonec spokojeni, odpovídá dění na hřišti,“ řekl trenér SK Sigma Michal Kalvach.

Branky: 30. Sedlák, 51. Procházka - 7. Grečmal, 15. David. Rozhodčí: Julínek - Lenfeld, Pavlík.
SK Sigma U 16: Hruška – Boukhatem (41. Aujeský), David, Kratochvíl (55. Řípa), Beňa – Grečmal, Kubáč, Grygar, Vybíral (67. Cikryt), Langer – Raab (57. Přikryl). Trenér Michal Kalvach.

SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba
| 14.09.2016
Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18
| 12.09.2016
SK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrickSK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrick