Béčko SK Sigma porazilo Opavu

20.01.2016 / B tým

Tým SK Sigma Olomouc B se se základní skupinou Tipsport ligy rozloučil vítězně. Béčko ve Vyškově porazilo druholigovou Opavu 2:0, obě branky dal ve druhém poločase útočník Adam Ševčík.

Po bezbrankovém prvním poločase rozhodlo béčko o vítězství v tom druhém, přesněji v poslední dvacetiminutovce. V 68. minutě ještě soupeři po střele Buchvaldka pomohla tyčka. Ale o tři minuty později už Sigma vedla. Výtečnou přihrávkou poslal vpřed Kalvach Adam Ševčíka, který zakončil nechytatelně. O dvě minuty později bylo rozhodnuto. Ránu Kalvacha opavský brankář neudržel a Adam Ševčík pečetil výhru.

„Před zápasem jsem říkal, že proti nebezpečnému soupeři musíme být pozorní v defenzivě. Což se povedlo, celý tým v čele s brankařem Blahou pracoval v obranné fázi dobře, bez toho to nejde. Navíc jsme se prosadili i v ofenzivě, takže jsem spokojený,“ řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý, který mohl pochválit dvougólového střelce Adama Ševčíka. „Ale nebyly to jen ty dvě branky. Pracuje pro tým, uhraje hodně míčů, vyhraje mnoho soubojů. Navazuje na ty dobré výkony, které měl loni na jaře ještě v MSFL,“ podotkl.

SK Sigma Olomouc B– SFC Opava 2:0 (0:0)

Branky: 71. a 73. Adam Ševčík.
SK Sigma B: Blaha – Seibert, Krayzel, Svozil (46. O. Ševčík), Jemelka – Látal (46. A. Ševčík), Kalvach (46. Texl), Habusta (70. Kalvach), Hladík – Buchvaldek (70. Látal), Chorý (46. Yunis). Trenér Augustin Chromý.

| 20.09.2016
Béčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva gólyBéčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva góly