Sigma B jasně vyhrála, Adam Ševčík dal 4 góly

20.08.2016 / B tým

Tým SK Sigma Olomouc B zvládl na výbornou městské derby. Béčko doma porazilo 1.HFK Olomouc jasně sedm k nule, útočník Adam Ševčík dal čtyři branky.

Béčko rozhodlo utkání už na začátku. V 9.minutě přiťukl přetažený centr zleva A. Ševčík před bránu a Jemelka poslal hlavou Sigmu do vedení. A to začali domácí rychle navyšovat. V 18.minutě si A. Ševčík zpracoval přetažený centr zprava a zavěsil pod břevno – 2:0. Třetí branka přišla ve 34.minutě. Po autovém vhazovaní ještě Buchvaldek nezakončil dobře, ale míč si naše A. Ševčík a pohotově skóroval – 3:0. Sedm minut před přestávkou se opět měnilo skóre. Pokutový kop za faul na Richtra proměnil A. Ševčík. Zkompletoval tak hattrick a bylo to 4:0.

Reportáž z utkání

Ani po přestávce se béčko nezastavilo, dál soupeře jasně přehrávalo a chtělo přidat další branky. V 50.minutě poslal Buchvaldek kolmičku mezi stopery pro Látala, ten prostřelil gólmana a dal na 5:0. O sedm minut později se Látal protáhl zprava do šestnáctky, zbavil se dvou protihráčů Odcentroval a na zadní tyčce zavěsil A. Ševčík – 6:0. V 66. minutě opět pronikl do šestnáctky Látal, přihrál pod sebe a Buchvaldek pečetil výsledek – 7:0.

„Pohodový zápas to byl, ale měl jednoznačný průběh, protože se nám podařilo brzy vstřelit branky. Pak už to byla jenom otázka skóre. I přesto jsem hráče neustále nabádal, aby byli pozorní v defenzivě, protože někdy máme sklony k opaku,“ řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý.

SK Sigma Olomouc B – 1. HFK Olomouc 7:0 (4:0)

Branky: 18., 34., 39. a 57. A. Ševčík, 9. Jemelka, 50. Látal, 65. Buchvaldek. Rozhodčí: Klíma – Páral, Polanský. ŽK: Zahradníček, Hýbl – Vodička. Diváci: 153.

SK Sigma B: Reichl – Zahradníček (46. Surzyn), Kotouč, Jemelka, Hýbl – Hladík, Richter, Habusta (58. Weinlich), Látal – Buchvaldek (70. Schlimbach), A. Ševčík. Trenér Augustin Chromý.

| 20.09.2016
Béčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva gólyBéčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva góly