Mladší dorostenci SK Sigma soupeře nešetřili

21.08.2016 / SCM

Další jasné výhry si připsali mladší dorostenci SK Sigma Olomouc. Doma na stadionu v Řepčíně dnes hráli za vytrvalého deště proti Kroměříži. A povinnost splnili, oba týmy bezpečně vyhrály.

SK Sigma Olomouc U 17 - Kroměříž U 17 9:0 (6:0)

Zápas byl jasnou záležitostí. Po prvních deseti minutách vedla Sigma 3:0, když dvě branky Dubnického proložil gólem Kubáč. No a pak už bylo jenom otázkou času, kolik Sigma ještě přistřílí. Ještě do přestávky se střelecky prosadili Cikryt, Grygar a Kratochvíl. Po půltuctové první půlce se brankostroj na začátku druhé na chvíli zadrhl. Ale v závěru zápasu to tam zase začalo padat. Dvě branky dal střídající Galus, trefil se také Grygar.

„V přípravě jsme se věnovali zakončení, v podstatě i tohle pro nás byl tréninkový zápas. Šancí bylo dost, což je jenom plus. Vyzkoušeli jsme si koncovku,“ řekl trenér SK Sigma U 17 Michal Kalvach.

Branky: 4. a 10. Dubnický, 27. a 70. Grygar, 66. a 75. Galus, 7. Kubáč, 25. Cikryt, 35. Kratochvíl
SK Sigma U 17: Kubík – Boukhatem (59. Řezník), Zima, David, Kratochvíl – Cikryt (63. Vybíral), Řípa (63. Galus), Grygar, Kubáč (53. Aujeský), Dubnický – Raab (50. Přikryl). Trenér Michal Kalvach.

SK Sigma Olomouc U 16 - Kroměříž U 16 5:0 (4:0)

Raketový start měla, už za vytrvalého a silného deště, také šestnáctka. Za tři minuty to bylo 2:0, první gól dal Bednár, druhý přidal Hapal. Pak měla Sigma trošku smůlu, Hapal trefil břevno, Filípek břevno a tyčku. Ale do přestávky ještě góly padly, trefil se Pavelka a Hapal. Ve druhém poločase pokračovala územní převaha Sigmy, ale už se ji nedařilo tolik vyjádřit gólově. V 54.minutě trefil Repček tyčku, čtyři minuty před koncem pečetil výsledek Zedníček.

„Začali jsme dobře, ve třetí minutě to bylo dva nula. Měli jsme spoustu šancí, tyčky, břevna. Ale druhý poločas byl odchozený, bez pohybu, to se mi vůbec nelíbilo,“ řekl trenér SK Sigma U 16 Michal Coufal.

Branky: 3. a 36. Hapal, 1. Bednár, 33. Pavelka, 76. Zedníček
SK Sigma U 16: Markovič (59. Čtvrtlík) – Štencel (64. Kocian), Macháček, Pavelka, Görlich – Repček, Filípek (59. Řezník), Bednár, Hapal – Zvědělík (70. Pospíšil), Malacka (59. Zedníček). Trenér Michal Coufal.

Mladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařiloMladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařilo
| 28.09.2016
I takové zápasy jsou, řekl Lukáš StarobaI takové zápasy jsou, řekl Lukáš Staroba
| 27.09.2016
Mladší dorost SK Sigma neměl venku potížeMladší dorost SK Sigma neměl venku potíže
| 26.09.2016
SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba