Samoobslužná bezkontaktní a šetrná automyčka | Comfort Wapka Permanentní vstupenky na sezónu 2017/2018

Exolomoučtí hráči v zahraničí

22.08.2016 / A tým

Jak se dařilo bývalým hráčům SK Sigma Olomouc o víkendu 20.– 21. srpna. V akci byli přímo v zápasech Tomáš Černý, Tomáš Kalas a Jakub Rolinc, z výhry se mohl radovat pouze posledně jmenovaný.

Tomáš Černý (Partick Thistle) – Partick Thistle prohrál v Aberdeenu 1:2. Brankář Tomáš Černý odchytal za hosty kompletních devadesát minut.

David Rozehnal (KV Oostende) – Ostende remizovalo ve Waregemu se Zulte 1:1 a po čtyřech kolech je na šestém místě belgické nejvyšší soutěže. David Rozehnal do utkání nezasáhl, zůstal připravený na lavčice.

Kamil Vacek (Maccabi Haifa) – Kamil Vacek se přesunul během léta z Polska do Izraele, tam bude hrát se svým klubem první mistrovský zápas sezony dnes večer.

Tomáš Kalas (Fullham) – Fulham doma remizoval s Cardiff City 2:2 a je po čtyřech kolech anglické druhé nejvyšší soutěže pátý. Tomáš Kalas nastoupil v základní sestavě, odehrál celé utkání.

Jakub Rolinc (Tatran Prešov) – Jakub Rolinc nastoupil za Prešov proti Zlatým Moravcům v základní sestavě a přispěl k první výhře Tatranu v sezoně. Odehrál 84 minut, pak by střídán.

Filip Žák (Nitra) – Útočník Filip Žák za Nitru ve víkendovém kole slovenské druhé nejvyšší soutěže nenastoupil.

Tomáš Chorý dal gól na EURU U 21Tomáš Chorý dal gól na EURU U 21
| 24.06.2017
Sigma vyhrála, Yunis dal dva gólySigma vyhrála, Yunis dal dva góly
Sigma v první přípravě remizovalaSigma v první přípravě remizovala
Autogramiáda SK Sigma na Moravia Sport ExpoAutogramiáda SK Sigma na Moravia Sport Expo
| 23.06.2017
Tým SK Sigma hraje první přípravná utkáníTým SK Sigma hraje první přípravná utkání
Tým SK Sigma dnes testovalTým SK Sigma dnes testoval
| 22.06.2017
Prodej permanentek byl zahájenProdej permanentek byl zahájen
| 21.06.2017
Tomáš Chorý pomohl repre U 21 k výhře nad ItáliíTomáš Chorý pomohl repre U 21 k výhře nad Itálií
Sigma zahájí sezonu venku, pak má doma LiberecSigma zahájí sezonu venku, pak má doma Liberec
Chci se poprat o místo v sestavě, řekl ObročníkChci se poprat o místo v sestavě, řekl Obročník