Hráči litovali zbytečně ztracený zápas

23.11.2016 / A tým

Po patnácti zápasech v soutěžním ročníku 2016/2017 okusil také tým SK Sigma Olomouc jak chutná porážka. Hanáci prohráli dohrávku 15. kola v Ostravě 0:1. A po utkání litovali špatného úvodu a neproměněných šancí. To je stálo dobrý výsledek.

„Porážka nás strašně mrzí, protože máme nějaké tři měsíce do dalšího zápasu,“ řekl kapitán SK Sigma Miloš Buchta. „Chtěli jsme vyhrát, ale bohužel. V prvním poločase jsme nepředvedli náš výkon, zbytečně jsme se báli. Druhý poločas už byl velmi dobrý, ale bohužel, když nedáme takové šance, tak nemůžeme uspět,“ podotkl.

Miloš Buchta po utkání

„Měl jsem dvě šance, které jsem neproměnil, První, to byla fantastická přihrávka Plši, plackou jsme to netrefil dobře. A ta druhá, to snad nešlo nedat … „ smutnil po utkání útočník Tomáš Chorý. „To jsou prostě šance, které musí útočník dávat,“ podotkl.

Tomáš Chorý po utkání

Příprava v Bohdanči bez vítěze. Sigma remizovala s Pardubicemi 1:1Příprava v Bohdanči bez vítěze. Sigma remizovala s Pardubicemi 1:1
| 08.08.2020
Sigma zná termíny prvních dvou zápasů ve FORTUNA:LIZESigma zná termíny prvních dvou zápasů ve FORTUNA:LIZE
| 06.08.2020
Dobrá zpráva! Zranění Víta Beneše není vážnéDobrá zpráva! Zranění Víta Beneše není vážné
Sezónu 2020/2021 zahájí Sigma doma s LibercemSezónu 2020/2021 zahájí Sigma doma s Libercem
| 05.08.2020
První prohra v přípravě. Sigma podlehla Brnu 0:2První prohra v přípravě. Sigma podlehla Brnu 0:2
Do Sigmy přichází chorvatský útočník Dominik RadičDo Sigmy přichází chorvatský útočník Dominik Radič
| 04.08.2020
Pozor změna! Proti Brnu budeme hrát na Andrově stadionuPozor změna! Proti Brnu budeme hrát na Andrově stadionu
Zifčák: Konkurenci vnímám. I tak chci ukázat, že na to mámZifčák: Konkurenci vnímám. I tak chci ukázat, že na to mám
Trenér Látal: V přípravě zatím nezvolnímeTrenér Látal: V přípravě zatím nezvolníme
| 03.08.2020
Sigma byla blízko výhry. S Trnavou nakonec remizovala 1:1Sigma byla blízko výhry. S Trnavou nakonec remizovala 1:1