SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Hráči litovali zbytečně ztracený zápas

23.11.2016 / A tým

Po patnácti zápasech v soutěžním ročníku 2016/2017 okusil také tým SK Sigma Olomouc jak chutná porážka. Hanáci prohráli dohrávku 15. kola v Ostravě 0:1. A po utkání litovali špatného úvodu a neproměněných šancí. To je stálo dobrý výsledek.

„Porážka nás strašně mrzí, protože máme nějaké tři měsíce do dalšího zápasu,“ řekl kapitán SK Sigma Miloš Buchta. „Chtěli jsme vyhrát, ale bohužel. V prvním poločase jsme nepředvedli náš výkon, zbytečně jsme se báli. Druhý poločas už byl velmi dobrý, ale bohužel, když nedáme takové šance, tak nemůžeme uspět,“ podotkl.

Miloš Buchta po utkání

„Měl jsem dvě šance, které jsem neproměnil, První, to byla fantastická přihrávka Plši, plackou jsme to netrefil dobře. A ta druhá, to snad nešlo nedat … „ smutnil po utkání útočník Tomáš Chorý. „To jsou prostě šance, které musí útočník dávat,“ podotkl.

Tomáš Chorý po utkání

Jílek: Byl to jeden z nejslabších výkonů v sezoněJílek: Byl to jeden z nejslabších výkonů v sezoně
| 22.03.2017
Sladký: Je to určitě velké zklamáníSladký: Je to určitě velké zklamání
Mohli jsme si udělat ještě větší náskok, řekl ŠkerleMohli jsme si udělat ještě větší náskok, řekl Škerle
| 21.03.2017
| 20.03.2017
Další zápas SK Sigma má upřesněný termínDalší zápas SK Sigma má upřesněný termín
Předprodej na další zápas SK Sigma zahájenPředprodej na další zápas SK Sigma zahájen