Oficiální E-shop Oficiální E-shop

Aktuality

Devatenáctka SK Sigma v přípravě proti zahraničním soupeřům

Devatenáctka SK Sigma v přípravě proti zahraničním soupeřům

24.06.2016 / SCM

Přípravu na novou sezonu zahájí tým SK Sigma Olomouc U 19 v pondělí 11. července. A bude to s novým trenérským vedení, jako hlavní kouč povede mančaft Lukáš Staroba, kterému bude dělat asistenta Tomáš Janotka.

Devatenáctka odehraje sedm přípravných zápasů. První z nich v Ústí nad Orlicí proti tamnímu diviznímu týmu. Další šest duelu bude proti zahraničním týmům, svěřenci trenérů Staroby a Janotky změří síly s vrstevníky ze Slovenska, Rakouska, Maďarska a Polska. Novou sezonu odstartuje SK Sigma U 19 v polovině srpna.

Program přípravy týmu SK Sigma Olomouc U 19
11. 7.: zahájení
16. 7.: Ústí nad Orlicí – SK Sigma Olomouc U 19 (10.15)
22.-24. 7.: turnaj v Dunajské Stredě – účastníci Dunajská Streda, SK Sigma Olomouc, Austria Vídeň, Ferencvaros Budapešť
27. 7.: SK Sigma Olomouc U 19 – Legia Varašava (11.00)
30 7.: SK Sigma Olomouc U 19 – Trenčín U 19 (11.00)
6. 8.: SK Sigma Olomouc U 19 – Žilina U 19 (11.00)

Program celostátní ligy dorostu
1. kolo – 14. 8.
SK Sigma Olomouc - Hr. Králové
Příbram - Sparta Praha
Opava - Ml. Boleslav
Pardubice - Teplice
Zlín - Slovácko
Jihlava - Brno
Ostrava - Karviná
Plzeň - Hlučín
Č. Budějovice - Slavia Praha

2. kolo – 21. 8.
Brno - SK Sigma Olomouc
Sparta Praha - Slavia Praha
Hlučín - Č. Budějovice
Karviná - Plzeň
Hr. Králové - Ostrava
Slovácko - Jihlava
Teplice - Zlín
Ml. Boleslav - Pardubice
Příbram - Opava

3. kolo – 28. 8.
SK Sigma Olomouc - Slovácko
Opava - Sparta Praha
Pardubice - Příbram
Zlín - Ml. Boleslav
Jihlava - Teplice
Ostrava - Brno
Plzeň - Hr. Králové
Č. Budějovice - Karviná
Slavia Praha - Hlučín

4. kolo – 4. 9.
Teplice - SK Sigma Olomouc
Sparta Praha - Hlučín
Karviná - Slavia Praha
Hr. Králové - Č. Budějovice
Brno - Plzeň
Slovácko - Ostrava
Ml. Boleslav - Jihlava
Příbram - Zlín
Opava - Pardubice

5. kolo – 11. 9.
SK Sigma Olomouc - Ml. Boleslav
Pardubice - Sparta Praha
Zlín - Opava
Jihlava - Příbram
Ostrava - Teplice
Plzeň - Slovácko
Č. Budějovice - Brno
Slavia Praha - Hr. Králové
Hlučín - Karviná

6. kolo – 18. 9.
Příbram - SK Sigma Olomouc
Sparta Praha - Karviná
Hr. Králové - Hlučín
Brno - Slavia Praha
Slovácko - Č. Budějovice
Teplice - Plzeň
Ml. Boleslav - Ostrava
Opava - Jihlava
Pardubice - Zlín

7. kolo – 25. 9.
SK Sigma Olomouc - Opava
Zlín - Sparta Praha
Jihlava - Pardubice
Ostrava - Příbram
Plzeň - Ml. Boleslav
Č. Budějovice - Teplice
Slavia Praha - Slovácko
Hlučín - Brno
Karviná - Hr. Králové

8. kolo – 2. 10.
Pardubice - SK Sigma Olomouc
Sparta Praha - Hr. Králové
Brno - Karviná
Slovácko - Hlučín
Teplice - Slavia Praha
Ml. Boleslav - Č. Budějovice
Příbram - Plzeň
Opava - Ostrava
Zlín - Jihlava

9. kolo – 9. 10.
SK Sigma Olomouc - Zlín
Jihlava - Sparta Praha
Ostrava - Pardubice
Plzeň - Opava
Č. Budějovice - Příbram
Slavia Praha - Ml. Boleslav
Hlučín - Teplice
Karviná - Slovácko
Hr. Králové - Brno

10. kolo – 16. 10.
Jihlava - SK Sigma Olomouc
Sparta Praha - Brno
Slovácko - Hr. Králové
Teplice - Karviná
Ml. Boleslav - Hlučín
Příbram - Slavia Praha
Opava - Č. Budějovice
Pardubice - Plzeň
Zlín - Ostrava

11. kolo – 23. 10.
SK Sigma Olomouc - Sparta Praha
Ostrava - Jihlava
Plzeň - Zlín
Č. Budějovice - Pardubice
Slavia Praha - Opava
Hlučín - Příbram
Karviná - Ml. Boleslav
Hr. Králové - Teplice
Brno - Slovácko

12. kolo – 30. 10.
SK Sigma Olomouc - Ostrava
Sparta Praha - Slovácko
Teplice - Brno
Ml. Boleslav - Hr. Králové
Příbram - Karviná
Opava - Hlučín
Pardubice - Slavia Praha
Zlín - Č. Budějovice
Jihlava - Plzeň

1
3. kolo – 6. 11.
Plzeň - SK Sigma Olomouc
Ostrava - Sparta Praha
Č. Budějovice - Jihlava
Slavia Praha - Zlín
Hlučín - Pardubice
Karviná - Opava
Hr. Králové - Příbram
Brno - Ml. Boleslav
Slovácko - Teplice

14. kolo – 13. 11.
SK Sigma Olomouc - Č. Budějovice
Sparta Praha - Teplice
Ml. Boleslav - Slovácko
Příbram - Brno
Opava - Hr. Králové
Pardubice - Karviná
Zlín - Hlučín
Jihlava - Slavia Praha
Ostrava - Plzeň

15. kolo – 20. 11.
Slavia Praha - SK Sigma Olomouc
Plzeň - Sparta Praha
Č. Budějovice - Ostrava
Hlučín - Jihlava
Karviná - Zlín
Hr. Králové - Pardubice
Brno - Opava
Slovácko - Příbram
Teplice - Ml. Boleslav

16. kolo – 27. 11.
SK Sigma Olomouc - Hlučín
Sparta Praha - Ml. Boleslav
Příbram - Teplice
Opava - Slovácko
Pardubice - Brno
Zlín - Hr. Králové
Jihlava - Karviná
Ostrava - Slavia Praha
Plzeň - Č. Budějovice

17. kolo – 24. 8.
Karviná - SK Sigma Olomouc
Č. Budějovice - Sparta Praha
Slavia Praha - Plzeň
Hlučín - Ostrava
Hr. Králové - Jihlava
Brno - Zlín
Slovácko - Pardubice
Teplice - Opava
Ml. Boleslav - Příbram

18. kolo – 21. 9.
Hr. Králové - SK Sigma Olomouc
Sparta Praha - Příbram
Ml. Boleslav - Opava
Teplice - Pardubice
Slovácko - Zlín
Brno - Jihlava
Karviná - Ostrava
Hlučín - Plzeň
Slavia Praha - Č. Budějovice




SCM - další aktuality:

Sedmnáctka SK Sigma v sobotu vítězilaSedmnáctka SK Sigma v sobotu vítězila
| 10.12.2016
Sedmnáctka SK Sigma jede na Bican CupSedmnáctka SK Sigma jede na Bican Cup
| 09.12.2016
Michal Galus hrál dvakrát za repreMichal Galus hrál dvakrát za repre
| 08.12.2016
Gröger, Neuer a Sláma hráli za repre U 18Gröger, Neuer a Sláma hráli za repre U 18
| 28.11.2016
Mladší dorostenci SK Sigma s vysokými výhramiMladší dorostenci SK Sigma s vysokými výhrami
| 26.11.2016
Devatenáctka SK Sigma zakončila podzim výhrouDevatenáctka SK Sigma zakončila podzim výhrou
| 26.11.2016
Záložník Michal Galus je v nominaci repre U 17Záložník Michal Galus je v nominaci repre U 17
| 25.11.2016
Brankář Jakub Markovič chytal proti NěmeckuBrankář Jakub Markovič chytal proti Německu
| 21.11.2016
Mladší dorost SK Sigma doma s výhrou a prohrouMladší dorost SK Sigma doma s výhrou a prohrou
| 20.11.2016
Devatenáctka SK Sigma ztratila bod v nastaveném časeDevatenáctka SK Sigma ztratila bod v nastaveném čase
| 19.11.2016



OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná