Devatenáctka SK Sigma doma remizovala

25.05.2016 / SCM

Trošku smolný zápas dnes odehrál tým SK Sigma Olomouc U 19. Devatenáctka doma na stadionu v Řepčíně ztratila dva body se Slavií, zápas skončil remízou 1:1, když domácí dvakrát trefili tyčku.

Začátek zápasu se lépe vydařil hostům, kteří dlouho domácí k ničemu vážnějšímu nepouštěli. A snažili se být nebezpeční. Ve 23.minutě ještě brankář Gröger nepříjemnou střelu zdálky vyrazil, ale o dvě minuty později už inkasoval. Pak se Sigma začala zvedat a do přestávky mohlo být všechno jinak. Stoper Krayzel ale zakončil sólo přes celé hřiště střelou těsně vedle a Zifčák trefil jen pravou tyčku.

Reportáž z utkání

Hanáci o pauze vystřídali dva hráče a herní projev se podařilo občerstvit. A přišly i šance. V 52. Minutě trefil Vychodil levou tyčku. A o čtyři minuty později bylo srovnáno, když se z přímého kopu hezky trefil Brázdil. Sigma pak sahala po výhře, měla tutové šance. Ovšem Zifčák v 62.minutě o kousek minul a Brázdil devět minut před koncem z malého vápna přestřelil.

„První poločas jsme hráli špatně, to si musíme vyhodnotit. Hosté byli pohyblivější, uvolněnější, měli převahu ve středu pole. Ve druhém poločase jsme už hru vyrovnali. Trefili jsme dvě tyčky, je to škoda. Na druhou stranu soupeř byl dobrý, bod musíme brát," řekl trenér SK Sigma U 19 Jiří Saňák.

SK Sigma Olomouc U 19 – Slavia Praha U 19 1:1 (0:1)

Branky: 56. Brázdil – 25. Čermák. Rozhodčí: Dorušák – Hodaň, Vojtek.
SK Sigma U 19: Gröger – Surzyn, Krayzel, Juráš, Kiška – Matoušek (46. Vychodil), Antl, Markovič (46. Brázdil), Ambrozek, Zifčák (89. Voleský) – Schlimbach (70. Látal). Trenér Jiří Sańák.

Devatenáctka SK Sigma veze body z PardubicDevatenáctka SK Sigma veze body z Pardubic
| 01.10.2016
Mladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařiloMladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařilo
| 28.09.2016
I takové zápasy jsou, řekl Lukáš StarobaI takové zápasy jsou, řekl Lukáš Staroba
| 27.09.2016
Mladší dorost SK Sigma neměl venku potížeMladší dorost SK Sigma neměl venku potíže
| 26.09.2016
SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba