25.08.2016 / A tým

Potřetí v sezoně ztratili fotbalisté SK Sigma Olomouc dobře rozehraný zápas. Hanáci doma nad Pardubicemi vedli po prvním poločase, ale náskok se jim nepovedlo navýšit, a když pak inkasovali, ztratili dva body.

„Třetí remíza, potřetí jedna jedna, dva domácí zápasy, dva body, to je málo,“ řekl Martin Sladký, jediný olomoucký střelec včerejšího zápasu.

„Začali jsme dobře, chtěli jsme si vynutit tlak. Ale bohužel šance nedáme, nicméně do poločasu jsme kýžený gól vstřelili. Ale dostat gól z autového vhazování … Opakují se nám stejné chyby. Pak jsme si vynutili tlak, dali jsme tam tři útočníky, ale ve finální fázi tomu scházel moment překvapení,“ řekl trenér SK Sigma Václav Jílek.

Pozápasové rozhovory

Sigma poprvé trénovala v TureckuSigma poprvé trénovala v Turecku
| 23.01.2020
Sigma odcestovala na soustředění v TureckuSigma odcestovala na soustředění v Turecku
| 22.01.2020
Václav Pilař se zapojí do přípravy „A“ mužstvaVáclav Pilař se zapojí do přípravy „A“ mužstva
| 19.01.2020
Druhý zápas s Trnavou vítězný. Prosadili se mladíciDruhý zápas s Trnavou vítězný. Prosadili se mladíci
| 18.01.2020
V prvním duelu s Trnavou Sigma výrazně lepší, rozhodla efektivitaV prvním duelu s Trnavou Sigma výrazně lepší, rozhodla efektivita
Představujeme mladé talenty: Kryštof DaněkPředstavujeme mladé talenty: Kryštof Daněk
| 17.01.2020
V dnešním druhém přátelském utkání Sigma podlehla ProstějovuV dnešním druhém přátelském utkání Sigma podlehla Prostějovu
| 15.01.2020
Další výhra v přípravě. Sigma porazila Jihlavu 3:1Další výhra v přípravě. Sigma porazila Jihlavu 3:1
Přátelské dvojutkání odehraje Sigma už zítra v ŘepčíněPřátelské dvojutkání odehraje Sigma už zítra v Řepčíně
| 14.01.2020
Na úvod přípravy výhra, Sigma porazila Šumperk 6:0Na úvod přípravy výhra, Sigma porazila Šumperk 6:0