SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Sigma B vyhrála, rozhodl Hladík

27.01.2016 / B tým

Fotbalisté SK Sigma Olomouc B si dnes odskočili z kondičního soustředění ve Vésce zpět na Andrův stadion. Od 13.00 hráli na umělce přípravné utkání proti 1. HFK Olomouc. Béčko mělo převahu, hodně šancí i standardek, ale gól dalo jen jeden, o výhře rozhodl přesnou střelou Jan Hladík.

Béčko hosté trošku zlobili jen na začátku prvního poločasu, ale prakticky se hrálo většinu hrací doby jen na jednu bránu. Sigma se ovšem trošku trápila v koncovce. V prvním poločase nevyzráli na brankáře Schmidt (2x), A. Ševčík ani Hladík, Buchvaldek byl v tutovce faulován, ale vzhledem k přípravě z toho byla jen žlutá. Ve druhém poločase nápor domácích pokračoval a už se dočkali branky. V 58. minutě se trefil hezky k pravé tyčce Hladík. Ale další šance už Sigma neproměnila. Danis trefil břevno, dvě vyložené šance měl A. Ševčík, po průniku Látala i Jemelka, ale víc branek už nepadlo.

„Někteří hráči měli ještě běžky na nohách, odskočili jsme si ze soustředění. Holice není lehký soupeř, nebyl to žádný fotbálek. Čekal jsem, že to bude v některých parametrech horší, ale byl to dobrý zápas. Až na ty šance, měli jsme jich hodně, v prvním poločase i ve druhém, trefili jsme břevno. Byly tam dobře vypracované akce, možná chybělo trošku víc jednoduchosti v zakončení, prostě na první dobrou vystřelit a dát gól. Jinak zápas splnil účel,“ řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý.

SK Sigma Olomouc B – 1. HFK Olomouc 1:0 (0:0)

Branka: 58. Hladík. Rozhodčí: Peřina. ŽK: Kováč. Diváci: 80.
SK Sigma B: Blaha – Texl (46. Seibert), O. Ševčík, Svozil (83. Krayzel), Jemelka – Hladík (87. Látal), Richter, Kalvach, Buchvaldek (74. Hýbl) – Schmidt (46. Danis), A. Ševčík. Trenér Augustin Chromý.

| 11.03.2017
Béčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl YunisBéčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl Yunis
| 04.03.2017
Sigma B s jasnou výhrou, Bala dal hattrickSigma B s jasnou výhrou, Bala dal hattrick