Samoobslužná bezkontaktní a šetrná automyčka | Comfort Wapka Permanentní vstupenky na sezónu 2017/2018

Exolomoučtí hráči v zahraničí

28.11.2016 / A tým

Jak se dařilo bývalým hráčům SK Sigma Olomouc o víkendu 26. – 27. listopadu. Z výhry se tentokrát přímo na hřišti z našich odchovanců mohl radovat pouze David Rozehnal, který s Oostende atakuje čelo belgické nejvyšší soutěže.

Tomáš Černý (Partick Thistle) – Partick Thistle prohrál doma s Rangers 1:2, když o bod za remízu přišel ve čtvrté minutě nastaveného času. Brankář Tomáš Černý nechytal, byl připravený na lavičce.

David Rozehnal (KV Oostende) – Ostende doma porazilo Genk vysoko 6:0. David Rozehnal nastoupil v základní sestavě, odehrál kompletních devadesát minut.

Kamil Vacek (Maccabi Haifa) – Haifa remizovala v Ashdodu 1:1. Kamil Vacek nastoupil v základní sestavě, odehrál celý zápas. V 64. minutě dostal žlutou kartu.

Tomáš Kalas (Fulham) – Fulham na hřišti týmu Brighton & Hove Albion 1:2. Tomáš Kalas nastoupil v základní sestavě, odehrál celé utkání.

Jakub Rolinc (Tatran Prešov) – Prešov prohrál ve Zlatých Moravcích 0:3 a sesunul se na poslední místo tabulky slovenské nejvyšší soutěže. Jakub Rolinc nastoupil v základní sestavě, v 61. minutě byl střídán.