Exolomoučtí hráči v zahraničí

29.08.2016 / A tým

Jak se dařilo bývalým hráčům SK Sigma Olomouc o víkendu 27.– 28. srpna. Z výhry se mohl radovat pouze Tomáš Kalas, s Fulhamem vybojoval tři body na hřišti v tabulce posledního Blackburnu ve čtvrté minutě nastavení.

Tomáš Černý (Partick Thistle) – Partick Thistle prohrál doma s Hearts 1:2, když o remízu přišel v poslední minutě. Brankář Tomáš Černý odchytal celý zápas.

David Rozehnal (KV Oostende) – Ostende doma porazilo Waasland-Beveren 2:1. David Rozehnal do utkání nenastoupil.

Kamil Vacek (Maccabi Haifa) – Haifa prohrála v Sakhinu 0:1. Kamil Vacek nastoupil v základní sestavě, odehrál celý zápas. V poslední minutě dostal žlutou kartu.

Tomáš Kalas (Fulham) – Fulham vyhrál na stadionu v tabulce posledního Blackburnu brankou ve 4 minutě nastaveného času. Tomáš Kalas nastoupil v základní sestavě, odehrál kompletních devadesát minut.

Jakub Rolinc (Tatran Prešov) – Prešov prohrál v Myjavě 0:1. Jakub Rolinc nastoupil v základní sestavě, odehrál celé utkání. V 64. minutě dostal žlutou kartu.

Filip Žák (Nitra) – Útočník Filip Žák za Nitru ve víkendovém kole slovenské druhé nejvyšší soutěže nenastoupil.

Chorý gól dal po centru, Sladký v power-playChorý gól dal po centru, Sladký v power-play
| 01.10.2016
Jílek: Spoustu situací můžeme lépe dohrátJílek: Spoustu situací můžeme lépe dohrát
| 30.09.2016
Sigma má další výhru, body trefili Chorý a SladkýSigma má další výhru, body trefili Chorý a Sladký
Sestava SK Sigma proti ŽižkovuSestava SK Sigma proti Žižkovu
9. kolo: Sigma hraje doma proti Žižkovu, pak můžete stihnout i hokej9. kolo: Sigma hraje doma proti Žižkovu, pak můžete stihnout i hokej
| 29.09.2016
Páteční zápas SK Sigma píská MrázekPáteční zápas SK Sigma píská Mrázek
Stačilo jenom trefit bránu, řekl Šimon FaltaStačilo jenom trefit bránu, řekl Šimon Falta
| 28.09.2016
Chce to prostě hrát takhle každé utkání, řekl ŠkerleChce to prostě hrát takhle každé utkání, řekl Škerle
| 27.09.2016
Zápas SK Sigma vs. Znojmo ve středu 19. říjnaZápas SK Sigma vs. Znojmo ve středu 19. října