02.10.2017 / A tým

Záložník SK Sigma Olomouc David Houska (1993) byl v nedělním utkání v Jihlavě k neudržení. Bylo ho plní hřiště, střílel ze všech pozic. A nakonec právě on tři minuty před koncem rozhodl o našem vítězství. Byl to jeho třetí gól v sezoně.

Houska měl ke gólu blízko v utkání hned několikrát. V prvním poločase mu brankář vyrazil ránu z přímého kopu na břevno, ve druhém měl další dobře možnosti, při jedné z nich byl faulován, ale rozhodčí nepochopitelně neodpískal penaltu. Nakonec se dočkal a tři minuty před koncem z otočky rozhodl utkání. „Měl jsem asi deset střel. Některé šly vedle, některé vytáhl brankář Hanuš. Jsem strašně rád, že to tam nakonec spadlo. Dobře jsem si to převzal, věřil jsem, že to propálím. Vyhráli jsme zaslouženě, ve druhém poločase jsme měli snad osm gólových šancí,“ řekl Houska.

David Houska po zápase

Modrobílým punčováním jste s námi pomohli Dětskému centru 1990Modrobílým punčováním jste s námi pomohli Dětskému centru 1990
| 11.12.2019
Sigma veze ze Slezska bod. S Karvinou remizovala 1:1Sigma veze ze Slezska bod. S Karvinou remizovala 1:1
| 08.12.2019
Sestava SK Sigma proti KarvinéSestava SK Sigma proti Karviné
Modrobílé punčování na Horním náměstíModrobílé punčování na Horním náměstí
| 06.12.2019
19. kolo: Sigma jede do Karviné19. kolo: Sigma jede do Karviné
Vepřek: Do konce podzimu chceme získat co nejvíce bodůVepřek: Do konce podzimu chceme získat co nejvíce bodů
| 05.12.2019
Začíná předprodej na utkání s Bohemians 1905Začíná předprodej na utkání s Bohemians 1905
| 04.12.2019
Chytil: Vyhráli jsme, to je nejdůležitější Chytil: Vyhráli jsme, to je nejdůležitější
| 02.12.2019
A-tým: Stojíme za trenérem LátalemA-tým: Stojíme za trenérem Látalem
| 30.11.2019
Čekání na výhru je u konce. Sigma porazila Liberec 1:0Čekání na výhru je u konce. Sigma porazila Liberec 1:0