Aktuality

Šestnáctka SK Sigma hraje o víkendu turnaj v Brně

Šestnáctka SK Sigma hraje o víkendu turnaj v Brně

03.01.2017 / SCM

Přípravu na jarní část sezony zahájí ve středu také tým SK Sigma Olomouc U 16. A už o víkendu čeká mančaft trenéra Michala Coufala mezinárodní turnaj v Brně, šestnáctka startuje na 15. ročníku turnaje O pohár hejtmana Jihomoravského kraje.

Turnaj se hraje v hale v Maloměřicích na 2 x 15 minut čtyři + jedna.

Program turnaje
Sobota 7. ledna
13:00:
Slavnostní zahájení
13:15: FC Zbrojovka Brno - Besiktas JK Akademie Wien
13:50: FK Teplice - SK Sigma Olomouc
14:25: FK Mladá Boleslav - FC Baník Ostrava
15:00: FC Viktoria Plzeň - FC Nitra
15:35: Besiktas JK Akademie Wien - FC Baník Ostrava
16:10: SK Sigma Olomouc - FC Viktoria Plzeň
16:45: FC Zbrojovka Brno - FK Mladá Boleslav
17:20: FK Teplice - FC Nitra

Neděle 8. ledna
9:00:
FK Mladá Boleslav - Besiktas JK Akademie Wien
9:35: SK Sigma Olomouc - FC Nitra
10:10: FC Baník Ostrava - FC Zbrojovka Brno
10:45: FC Viktoria Plzeň - FK Teplice
13:20: Semifinále (A1-B2)
14:00: Semifinále (B1-A2)
14:40: Exhibiční utkání přípravek
15:10: Utkání o 3. místo
15:50: Finále
16:30: Ukončení, předání cen

Program přípravy týmu SK Sigma U 16
4. ledna:
zahájení
7. – 8. ledna: turnaj Brno
14. ledna: SK Sigma Olomouc U 16 – Ružomberok U 16 (14.00)
21. ledna: Hradec Králové U 16 – SK Sigma Olomouc U 16 (16.00)
28. ledna: SK Sigma Olomouc U 16 – Vítkovice U 16 (15.00)
30. ledna – 3. února: soustředění Loučná n. D.
5. února: SK Sigma Olomouc U 16 – Baník Ostrava U 16 (13.00)
11. února: Dunajská Streda U 16 – SK Sigma Olomouc U 16 (12.00)
18. února: SK Sigma Olomouc U 16 – Ml. Boleslav U 16 (14.00)
25. února: Slavia Praha U 16 – SK Sigma Olomouc U 16 (15.30)
5. března: Pardubice U 16 – SK Sigma Olomouc U 16 (13.00)
12. března: první mistrovské utkání




SCM - další aktuality:

Týmy U19 a U17 se utkaly s PlzníTýmy U19 a U17 se utkaly s Plzní
| 20.09.2019
Pětice hráčů Sigmy je v nominaci reprezentační U17Pětice hráčů Sigmy je v nominaci reprezentační U17
| 19.09.2019
Týmy U19 a U17 bodovaly v Mladé BoleslaviTýmy U19 a U17 bodovaly v Mladé Boleslavi
| 15.09.2019
Dorost U18 a U16 bojoval o body v LíšniDorost U18 a U16 bojoval o body v Líšni
| 15.09.2019
Všechny dorostenecké týmy dnes zvítězilyVšechny dorostenecké týmy dnes zvítězily
| 11.09.2019
Dorostenci do 18 a 16 let se v moravském derby postavili ZlínuDorostenci do 18 a 16 let se v moravském derby postavili Zlínu
| 09.09.2019
Změna termínu utkání U19 a U17Změna termínu utkání U19 a U17
| 05.09.2019
Sedm našich dorostenců se zapojilo do tréninku s A-týmemSedm našich dorostenců se zapojilo do tréninku s A-týmem
| 05.09.2019
Týmy U18 a U16 ztratily body v JihlavěTýmy U18 a U16 ztratily body v Jihlavě
| 01.09.2019
Týmy U19 a U17 bodovaly na SpartěTýmy U19 a U17 bodovaly na Spartě
| 31.08.2019



OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná