Samoobslužná bezkontaktní a šetrná automyčka | Comfort Wapka Permanentní vstupenky na sezónu 2017/2018

Béčko SK Sigma s jasnou výhrou

03.06.2017 / B tým

Tým SK Sigma Olomouc B v posledním domácím utkání jasně přehrál a porazil Hlučín. Béčko z mnoha šancí proměnilo jen tři.

Za béčko šli hrát i v době dovolené brankář Michal Reichl, stoper Václav Jemelka a záložník Martin Antl.

Sigma šla za tříbodovým cílem razantně už od začátku. V 6. minutě se povedl signál z rohového kopu a Látal poslal Hanáky do vedení. V 19. minutě to bylo o dva. Po dalším rohovém kopu vrátil míč do ohně Bala a Kotouč dal hlavou na 2:0. Domácí v utkání dominovali, soupeři prakticky nic zásadního dovolili. A do přestávky mohli přidat další branky, slibné šance měli Ambrozek, Voleský nebo Zifčák. Ale stav už se neměnil. Podobně to vypadlo i ve druhém poločase. Sigma hrála, snažila se přidat další branky, hosté se marně pokoušeli zápas ještě nějak zdramatizovat. Blízko ke gólu měli Surzyn, Zifčák nebo po sólu přes celé hřiště Kotouč. Avšak prosadili se až v závěru střídající Danis, který dal branku a zhruba minutku poté se zranil a nakonec nedohrál.

Reportáž z utkání SK Sigma B vs. Hlučín

„Jsem spokojený s tím, že jsme splnili úkol, který jsme si do jara dali, tedy že se nám podařilo uhrát druhou příčku, pokud se nám ta první vzdálí," řekl trenér SK Sigma Augustin Chromý.

SK Sigma Olomouc B - Hlučín 3:0 (2:0)

Branky: 6. Látal, 19. Kotouč, 86. Danis. Rozhodčí: Cieslar – Mojžíš, Bureš. ŽK: Danis – Štefek. Diváci: 120.

SK Sigma B: Reichl – Surzyn, Kotouč, Jemelka, Seibert – Látal (65. Schmidt), Antl, Bala, Ambrozek, Zifčák (85. Kiška) – Voleský (75. Danis). Trenér Augustin Chromý.

Kluci ukázali svoji kvalitu, řekl ChromýKluci ukázali svoji kvalitu, řekl Chromý