Šestnáctka SK Sigma v přestřelce s bodem

03.09.2017 / SCM

Bod za divokou remízu 4:4 dnes doma uhrál tým SK Sigma Olomouc U 16. V zápase bohatém na pěkné góly byla naše šestnáctka lepší, měla mnohem více vyložených šancí, než hosté, ale nebyla tak produktivní jako oni.

„Během celého utkání jsme měli herní i územní převahu. I když jsme prohrávali od první minuty, tak jsme skóre otočili. Zápas jsme ale nakonec bohužel nevyhráli, protože jsme nedohráli plno akcí do dalších branek a bojovný soupeř vyrovnal deset minut před koncem z ojedinělé akce v druhém poločase,“ řekl trenér SK Sigma U16 Tomáš Janotka.

SK Sigma Olomouc U 16 – Zlín U 16 4:4 (4:3)

Branky: 9. Šíp, 10. Raclavský, 22. Černý, 25. Galus. Rozhodčí: Halenka – Částečka, Přenosil. Diváci: 100.
SK Sigma U 16: Vičar – Slavíček (41. F. Vítek), Sklenář, Černý (61. Daněk), Judas – Blaho (41. Vymětalík), Vybíral (67. Kašpárek), Nováček (77. Špatný) – Raclavský (67. Dittmer), Galus, Šíp. Trenér Tomáš Janotka.

Sedmnáctka SK Sigma za tři góly tři bodySedmnáctka SK Sigma za tři góly tři body