Béčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl Yunis

04.03.2017 / B tým

Tým SK Sigma Olomouc B hrál dnes doma na umělce přípravné utkání proti Uničovu. Béčko zvítězilo nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku utkání dal v úvodu druhého poločasu útočník Jakub Yunis.

Po bezbrankovém poločase Sigma rozhodla šest minut po přestávce. Po pasu Surzyna šel sám na brankáře Yunis a poradil si gólově. Domácí měli i další šance, bylo v nich Antwi, Látal, Ambrozek, k tomu Bala trefil hlavou tyčku.

„Škoda, že jsme hlavně v prvním poločase neproměnili některé dobré šance. Na začátku druhého jsme gól dali, ale pak po vystřídání už se to trošku rozpadlo, trošku to ztrácelo organizaci. Ale jinak to bylo dobré utkání se silným soupeřem, které splnilo svůj účel,“ řekl trenér SK Sigma Augustin Chromý.

SK Sigma Olomouc B – Uničov 1:0 (0:0)

Branka: 51. Yunis.
SK Sigma B: Machalický – Surzyn, Kotouč, Jemelka, Seibert – Látal (46. Nízký), Richter (63. Hrabovský), Bala, Antwi – Yunis, Ambrozek (70. Diblík). Trenér Augustin Chromý.

Po první půli prohrával B-tým 0:3, s Vrchovinou nakonec bere bod Po první půli prohrával B-tým 0:3, s Vrchovinou nakonec bere bod
| 19.09.2020
B-tým porazil Hlučín. Prosadili se Šíp a RadičB-tým porazil Hlučín. Prosadili se Šíp a Radič
| 13.09.2020
Ondřej Hapal podepsal novou dvouletou smlouvuOndřej Hapal podepsal novou dvouletou smlouvu
| 11.09.2020
B-tým: Góly Radiče a Yunise na výhru v Ostravě nestačilyB-tým: Góly Radiče a Yunise na výhru v Ostravě nestačily
| 09.09.2020
B-tým veze ze Zlína bod za remízu 2:2B-tým veze ze Zlína bod za remízu 2:2
| 04.09.2020
B-tým nestačil v domácím prostředí na RosiceB-tým nestačil v domácím prostředí na Rosice
| 30.08.2020
Béčko veze z Uherského Brodu bodBéčko veze z Uherského Brodu bod
| 23.08.2020
První výhra v sezóně. Béčko porazilo Uničov 2:0První výhra v sezóně. Béčko porazilo Uničov 2:0
| 16.08.2020
Béčku Sigmy vstup do sezóny nevyšel. Frýdku-Místku podlehlo 0:2Béčku Sigmy vstup do sezóny nevyšel. Frýdku-Místku podlehlo 0:2