SK Sigma Olomouc vs. MFK Vítkovice 28. 4. 2017 v 18:00 Stáhni si mobilní aplikaci SK Sigma Olomouc!

Béčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl Yunis

04.03.2017 / B tým

Tým SK Sigma Olomouc B hrál dnes doma na umělce přípravné utkání proti Uničovu. Béčko zvítězilo nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku utkání dal v úvodu druhého poločasu útočník Jakub Yunis.

Po bezbrankovém poločase Sigma rozhodla šest minut po přestávce. Po pasu Surzyna šel sám na brankáře Yunis a poradil si gólově. Domácí měli i další šance, bylo v nich Antwi, Látal, Ambrozek, k tomu Bala trefil hlavou tyčku.

„Škoda, že jsme hlavně v prvním poločase neproměnili některé dobré šance. Na začátku druhého jsme gól dali, ale pak po vystřídání už se to trošku rozpadlo, trošku to ztrácelo organizaci. Ale jinak to bylo dobré utkání se silným soupeřem, které splnilo svůj účel,“ řekl trenér SK Sigma Augustin Chromý.

SK Sigma Olomouc B – Uničov 1:0 (0:0)

Branka: 51. Yunis.
SK Sigma B: Machalický – Surzyn, Kotouč, Jemelka, Seibert – Látal (46. Nízký), Richter (63. Hrabovský), Bala, Antwi – Yunis, Ambrozek (70. Diblík). Trenér Augustin Chromý.

Béčko SK Sigma má doma HulínBéčko SK Sigma má doma Hulín
| 28.04.2017
Chromý: Škoda, že jsme se neprosadili střeleckyChromý: Škoda, že jsme se neprosadili střelecky