SK Sigma Olomouc vs. MFK Vítkovice 28. 4. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. MFK Vítkovice 28. 4. 2017 v 18:00

Devatenáctka čelila třem penaltám ...

08.04.2017 / SCM

Nevídaný zápas sehrála tým SK Sigma Olomouc U 19 na půdě zachraňující se Opavy. Devatenáctka dvakrát vedla, ale nakonec prohrála, když čelila hned třem pokutovým kopům! Jednu penaltu brankář Machalický dokázal zneškodnit, další dvě již nikoliv ...

Sigma vstoupila do utkání dobře a po pěti minutách vedla, když se do střelecké listiny zapsal Kiška. Po půlhodince hry domácí srovnali. A krátce před přestávkou mohli jít do vedení. Jenže pokutový kop brankář Machalickýý zneškodnil. V 54. minutě opět vedli Hanáci po brance Slámy. Ale náskok jim nevydržel dlouho, o pět minut později Opava vyrovnala z pokutového kopu. Sigma nakonec nebrala ani jeden bod, když deset minut před koncem domácí rozhodli z další penalty.

"Tři penalty nejsou standardní ... Ovšem hodně jsme tomu pomohli nerozhodností v rozehrávce," řekl trenér SK Sigma U 19 Lukáš Staroba.

Opava U 19 – SK Sigma Olomouc U 19 3:2 (1:1)

Branky: 29. Socha, 59. (pen.) Hurta, 80. (pen.) Keller – 5. Kiška, 54. Sláma. Rozhodčí: Ogrodník – Poláček, Kostelník.

SK Sigma U 19: Machalický – Diblík (80. Juráš), Sivoň, Hrabovský (45. Zima), Kiška – Zmrzlý (64. Matoušek), Kiška, Grygar (70. Zlatohlávek), Sláma, Baďura – Voleský. Trenér Lukáš Staroba. Asistent Tomáš Janotka.

Povedlo se nám zápas otočit, řekl StarobaPovedlo se nám zápas otočit, řekl Staroba
| 24.04.2017
Čtyři hráči SK Sigma jsou v repre U 18Čtyři hráči SK Sigma jsou v repre U 18
| 23.04.2017
Mladšímu dorostu SK Sigma se v Opavě nevedloMladšímu dorostu SK Sigma se v Opavě nevedlo
Devatenáctka SK Sigma vyhrála na penaltyDevatenáctka SK Sigma vyhrála na penalty
| 22.04.2017
Sedmnáctka SK Sigma ve finále prohrálaSedmnáctka SK Sigma ve finále prohrála
| 21.04.2017
Mladší dorost Sigmy si s Jihlavou poradilMladší dorost Sigmy si s Jihlavou poradil
| 16.04.2017
Devatenáctka si poradila s PardubicemiDevatenáctka si poradila s Pardubicemi
| 15.04.2017
Mladší dorost SK Sigma s hladkými výhramiMladší dorost SK Sigma s hladkými výhrami