Dorostenci SK Sigma vyšli naprázdno

08.09.2017 / SCM

Dorostencům SK Sigma Olomouc se dnes v zápasech svých soutěží v Jihlavě nedařilo. Osmnáctka prohrála o tři branky, šestnáctka prohrála o gól.

Jihlava U 19 – SK Sigma Olomouc U 18 3:0 (1:0)

Začali jsme velmi dobře, vytvořili jsme si po dobré kombinaci dvě stoprocentní gólové šance, bohužel jsme je neproměnili. Soupeř nás potrestal po centrovaném míči do pokutového území, kde byl důraznější než my. Kromě neproměněných šancí, nemůžu dnes klukům nic moc vyčíst. Byli jsme fotbalovější a herně lepší. Domácí vyhráli silou, hráli jednoduchý fotbal s nakopávanými míči. Byli důraznější, dnes se projevilo, ze hrajeme proti starším klukům,“ řekl trenér SK Sigma Michal Kalvach.

SK Sigma U 18: Hruška – Langer, Ždánský (87. Boukhatem), Kratochvíl, M. Galus, Macháček (46. Štencel), Vybíral, Raab (79. Filípek), Kubáč, Aujenský, Cikryt (46. Řípa). Trenér Michal Kalvach.

Jihlava U 17 – SK Sigma Olomouc U 16 3:2 (1:1)

„Dnešní utkání pro nás bylo výbornou konfrontací s o rok starším a kvalitním soupeřem. Prvních 20 minut nám trvalo, než jsme se vyrovnali s důrazem, rychlostí a jednoduchostí  hry Jihlavy. S postupem času jsme ale byli více než vyrovnaným soupeřem, vytvořili si velké množství šancí a usilovali do poslední minuty o vyrovnání. Hlavně za herní projev v druhém poločase musím kluky pochválit, protože prohrát jsme si nezasloužili,“ řekl trenér SK Sigma U 16 Tomáš Janotka.

Branky: 17. (pen.) L. Galus, 75. Šíp.
SK Sigma U 16: Pitron – Sklenář (80. Blaho), Šubrt (74. F. Vítek), Šíp, L. Galus, Judas (62. Kašpárek), Raclavský (62. Slavíček), Vybíral (77. Špatný), Daněk (68. Dittmer), Nováček, Černý. Trenér Tomáš Janotka.

Povzbuzení před začátkem ligy pro U17. Hradec porazila 3:1Povzbuzení před začátkem ligy pro U17. Hradec porazila 3:1
| 09.08.2020
U19 prohrála v generálce s Hradcem KrálovéU19 prohrála v generálce s Hradcem Králové
Dorostence čekají poslední zápasy letní přípravy Dorostence čekají poslední zápasy letní přípravy
| 06.08.2020
Týmy U18 a U16 odehrály přátelská utkání se SlováckemTýmy U18 a U16 odehrály přátelská utkání se Slováckem
| 03.08.2020
U17 vyhrála v BrněU17 vyhrála v Brně
| 01.08.2020
U19 těsně prohrála se Zbrojovkou BrnoU19 těsně prohrála se Zbrojovkou Brno
| 31.07.2020
U16 nasázela Opavě 14 branek!U16 nasázela Opavě 14 branek!
Zlatý kahan: U19 padla ve finále na penaltyZlatý kahan: U19 padla ve finále na penalty
| 26.07.2020
Týmy U18 a U16 se utkaly s Rapidem VídeňTýmy U18 a U16 se utkaly s Rapidem Vídeň
| 25.07.2020
Zlatý kahan: U19 remizovala se Zabrze a je ve finále!Zlatý kahan: U19 remizovala se Zabrze a je ve finále!