Tomáš Zlatohlávek skóroval za repre

09.11.2017 / SCM

Za národní tým nenastoupil pouze záložník Šimon Falta. V akci byli i naši hráči v mládežnických výběrech. Nejvíce zazářil útočník Tomáš Zlatohlávek, který vstřelenou brankou pomohl týmu U 18 k vítězství nad Nizozemskem.

U 19

Reprezentace do 19 let vstoupila v Lucembursku do základní fáze kvalifikace ME 2018 výhrou 5:0 nad Arménií. Stoper Lukáš Neuer odehrál celé utkání. Záložník Jiří Sláma šel do hry v 73. minutě. Brankář Denis Gröger a útočník Pavel Zifčák do utkání nezasáhli.

U 18

Na turnaji ve Španělské Murcii porazila repre U 18 Nizozemsko 4:1 (2:1). Třetí branku dal útočník Tomáš Zlatohlávek, který do zápasu naskočil po hodině hry. Stoper David Zima nehrál.

U 16

Česká repre U 16 porazila Německo 2:0. Záložník Petr Nováček šel do zápasu v 54. Minutě jako střídající hráč.

U 15

Reprezentační patnáctka zatím sehrála na turnaji v Argentině dvě utkání. S Paraguayí prohrála 2:7. Druhou českou branku dal záložník SK Sigma Olomouc Filip Nízký, který šel do hry ve 24. minutě. Útočník Jáchym Šíp odehrál první poločas. Ve druhém utkání patnáctka podlehla Chile 0:7. Filip Nízký nastoupil v základní sestavě, odehrál celý zápas, Kryštof Daněk hrál také v základu, ve 40. Minutě byl střídán.

NOVINKY z dění v SK Sigma Olomouc sledujte také NA FACEBOOKU, TWITTERU nebo INSTAGRAMU

Zlatohlávek a Nováček dali gól v repre!Zlatohlávek a Nováček dali gól v repre!