10.09.2017 / A tým

Fotbalisté SK Sigma Olomouc v sobotu vpodvečer doma na Andrově stadionu remizovali se Slavií Praha 1:1. Naši branku dal ve 40. minutě stoper Václav Jemelka, poločas byl nerozhodný. Po přestávce měli hosté nějaké šance, ale brankář Miloš Buchta své zařízení už dokázal uhájit.

„Je to super. Máme bod, je to dobré. Byl jsem v pádu, zasáhlo mě to, neúmyslně, rozhodčí to uznal, takže gól platil. Ve druhém poločase jsme byli pod velkým tlakem, ale máme bod. Byl to těžký soupeř,“ řekl stoper SK Sigma Václav Jemelka.

Václav Jemelka po zápase

„Takových zápasů bylo v kariéře víc. Chtěli jsme vyhrát, ale nakonec musíme respektovat šance, které Slavia měla, takže ten bod bereme,“ řekl brankář SK Sigma Miloš Buchta.

Miloš Buchta po utkání

Sigma zná termíny prvních dvou zápasů ve FORTUNA:LIZESigma zná termíny prvních dvou zápasů ve FORTUNA:LIZE
| 06.08.2020
Dobrá zpráva! Zranění Víta Beneše není vážnéDobrá zpráva! Zranění Víta Beneše není vážné
Sezónu 2020/2021 zahájí Sigma doma s LibercemSezónu 2020/2021 zahájí Sigma doma s Libercem
| 05.08.2020
První prohra v přípravě. Sigma podlehla Brnu 0:2První prohra v přípravě. Sigma podlehla Brnu 0:2
Do Sigmy přichází chorvatský útočník Dominik RadičDo Sigmy přichází chorvatský útočník Dominik Radič
| 04.08.2020
Pozor změna! Proti Brnu budeme hrát na Andrově stadionuPozor změna! Proti Brnu budeme hrát na Andrově stadionu
Zifčák: Konkurenci vnímám. I tak chci ukázat, že na to mámZifčák: Konkurenci vnímám. I tak chci ukázat, že na to mám
Trenér Látal: V přípravě zatím nezvolnímeTrenér Látal: V přípravě zatím nezvolníme
| 03.08.2020
Sigma byla blízko výhry. S Trnavou nakonec remizovala 1:1Sigma byla blízko výhry. S Trnavou nakonec remizovala 1:1
| 01.08.2020
Hubník po prvním zápase: Se spoluhráči se rychle sehrajemeHubník po prvním zápase: Se spoluhráči se rychle sehrajeme