Sobotní zápas SK Sigma píská Proske

11.10.2017 / A tým

Tým SK Sigma Olomouc hraje v sobotu doma na Andrově stadionu proti Jablonci. K utkání 10. kola HET ligy byla delegována trojice rozhodčích ve složení Zbyněk Proske – Radek Kotík, Zdeněk Arnošt. Střetnutí bude začínat v 17.00.

Vstupenky jsou v prodeji jako obvykle v klubové prodejně Fanshop na Andrově stadionu, ta má otevřeno ve všední dny od 10 – 17 hodin. Lístky si také můžete zakoupit v síti Ticketportal.

Před dalším domácím zápasem SK Sigma Olomouc pro vás máme každodenní Modrý pátek až do pátku 13. října, do 13 hodin a 13 minut! Nákup ve Fanshopu na Andrově stadionu minimálně za 300 korun = lístek na utkání SK Sigma Olomouc - FK Jablonec ZDARMA!

A to není všechno! Navíc se můžete registrovat a soutěžit o možnost účastnit se poločasové soutěže. A v kopaní na branku můžete získat telefon od společnosti BPS Mobil s.r.o., partnera SK Sigma Olomouc.

Na Andrův stadion se v sobotu můžou zajít podívat organizované skupiny mládeže za zvýhodněnou cenu 50 korun.

Jak na to? Stačí se přihlásit na e-mail: fanshop@sigmafotbal.cz. Akce platí pro organizované skupiny sportovních klubů a škol, vstupenky budou připraveny na tribunu za brankou.

Utkání SK Sigma Olomouc vs. FK Jablonec se hraje v sobotu 14. října od 17.00.

Trenčín ve druhém přátelském utkání oplatil Sigmě porážkuTrenčín ve druhém přátelském utkání oplatil Sigmě porážku
| 12.01.2019
V prvním zápase v novém roce Sigma porazila Trenčín V prvním zápase v novém roce Sigma porazila Trenčín
David Houska krátce o startu zimní přípravyDavid Houska krátce o startu zimní přípravy