Mladší dorost SK Sigma s hladkými výhrami

12.04.2017 / SCM

Mladší dorostenci SK Sigma Olomouc dnes hráli v Jihlavě. Oba týmy, sedmnáctka i šestnáctky, zvítězily hladce a vysoko čtyři k nule.

Jihlava U 17 – SK Sigma Olomouc U 17 0:4 (0:2)

„Od začátku jsme byli aktivní, hra se nám dařila, dopředu jsme byli nebezpeční. Měli jsme utkání pod kontrolou, jen v závěru jsme nechali soupeře pod vlivem uspokojení dostat se do brejkových situací, když jsme nehráli tak důsledně. Kromě tohoto chvilkového výpadku kluci plnili, co mají, můžeme být spokojení,“ řekl trenér SK Sigma U 17 Michal Kalvach.

Branky: 28. a 13. Aujenský, 40. Langer, 54. Cikryt.
SK Sigma U 17: Hruška – David (80. Görlich), Kratochvíl, Beňa, Macháček (68. Řípa), Vybíral (64. Kubáč), Raab, Langer, Aujenský, Grečmal, Cikryt. Trenér Michal Kalvach.

Jihlava U 16 – SK Sigma Olomouc U 16 0:4 (0:4)

Branky: 1. a 16. Fencl, 8. Malacka, 3. Řezník
SK Sigma U 16: Obzina – Bednár, Sklenář, Š. Filípek (78. Klemsa), Štencel, Řezník, Jaš, Šíp (57. Görlich), Zedníček, Fencl (70. L. Galus), Malacka. Trenér Michal Coufal.

Sedmnáctka má další výhru a je druhá v tabulceSedmnáctka má další výhru a je druhá v tabulce
| 27.09.2020
Díky dvěma brankám v závěru veze U19 výhru z BoleslaviDíky dvěma brankám v závěru veze U19 výhru z Boleslavi
| 26.09.2020
Dorostenci do 18 a 16 let brali body proti ZnojmuDorostenci do 18 a 16 let brali body proti Znojmu
| 21.09.2020
Utkání U19 a U17 odloženaUtkání U19 a U17 odložena
| 18.09.2020
Obrat v posledních minutách a U16 má další výhru!Obrat v posledních minutách a U16 má další výhru!
| 14.09.2020
U18 deklasovala Třinec 7:1. Seehof vstřelil 4 branky!U18 deklasovala Třinec 7:1. Seehof vstřelil 4 branky!
| 13.09.2020
Sedmnáctka zvítězila na Spartě a dere se na čelní pozice tabulkySedmnáctka zvítězila na Spartě a dere se na čelní pozice tabulky
| 12.09.2020
Devatenáctka nestačila na SpartuDevatenáctka nestačila na Spartu
U16 poprvé v sezóně ztratila body, těsně prohrála v JihlavěU16 poprvé v sezóně ztratila body, těsně prohrála v Jihlavě
| 06.09.2020
U18 přišla o vítězství v Jihlavě v závěru utkáníU18 přišla o vítězství v Jihlavě v závěru utkání