SK Sigma Olomouc vs. FC Slovácko SK Sigma Olomouc vs. FC Slovácko

Exolomoučtí hráči v zahraničí

13.03.2017 / A tým

Jak se dařilo bývalým hráčům SK Sigma Olomouc o víkendu 11. – 12. března. Z výhry se tentokrát přímo na hřišti z našich odchovanců radovali Kamil Vacek a Tomáš Kalas.

David Rozehnal (KV Oostende) – Ostende remizovalo v Lutychu se Standardem 2:2. David Rozehnal nehrál.

Tomáš Černý (Partick Thistle) – Partick Thistle doma remizoval s Inverness CT 1:1, když o vítězství přišel ve druhé minutě nastaveného času. Branku domácích hájil gólman Tomáš Černý.

Kamil Vacek (Maccabi Haifa) – Haifa doma porazila Hapoel Ra´anana 2:0. Kamil Vacek do utkání zasáhl v 75. minutě jako střídající hráč.

Tomáš Kalas (Fulham) – Fulham vyhrál v Newcastle 3:1. Tomáš Kalas nastoupil v utkání proti lídrovi tabulky v základní sestavě, odehrál kompletních devadesát minut. Zápas sledovalo přes jedenapadesát diváků.

Pavel Dreksa (Nefrčí Baku) – Něftči hraje doma proti Qabale zítra.