Aktuality

22. kolo: Sigma hraje doma proti Varnsdorfu

22. kolo: Sigma hraje doma proti Varnsdorfu

13.04.2017 / A tým

Po vysokém sobotním vítězství v Českých Budějovicích se tým SK Sigma Olomouc opět představí doma. Hanáci hrají v pátek v podvečer na Andrově stadionu proti Varnsdorfu, utkání začíná v 18.00.

„Byli bychom rádi, kdybychom navázali na efektivitu z předchozího zápasu. Myslím, že i doma bychom měli být trošku více střelecky produktivnější, než jsme byli. Pokud by se to povedlo jako v Budějovicích, byla by to nádhera. Ale zase na druhou stranu musím respektovat sílu soupeře, který kvalitu prokázal, byť poslední zápasy nezvládl výsledkově. Nemyslím si, že by měl být Varnsdorf soupeřem, který nám dá body zadarmo a ještě nás nechá nastřílet nějaký větší počet branek bez toho, aniž bychom si pro to vlastní aktivitou došli,“ řekl trenér SK Sigma Václav Jílek.

Varnsdorfu po podzimu odešel nejlepší střelec Jakubov, ale stále jde o nebezpečného protivníka. „Rozložilo se to mezi více hráčů. V počátku jara hodně nastupovali v rozestavení tři pět dva, i z tohoto pohledu Varnsdorf více myslí na ofenzivu, má tam hodně šikovné brejkové hráče, jsou schopni si v každém utkání vypracovat šance. Myslím si, že síla, kreativita a herní kvalita tam je, hráči jsou schopni si vyhovět a dostávat se do zakončení, mají rychlou přechodovou fázi. Určitě mají své přednosti, na které si musíme dát pozor,“ podotkl Jílek.

V minulém kole dohrávala Sigma bez obránce Martina Sladkého, který má zdravotní potíže. „Absolvoval nějaká vyšetření, připojil se k mužstvu, trénoval individuálně, uvidíme, jak na tom bude,“ řekl Jílek.

Chybět budou dlouhodobí marodi Martin Šindelář a Václav Vašíček, a také lehce zranění Jakub Vichta a Martin Hála.

Počasí
Podle serveru chmi.cz se nad naše území se v pátek rozšíří nevýrazný hřeben vyššího tlaku, po jehož přední straně k nám bude proudit od severozápadu chladnější vzduch. V sobotu hřeben vyššího tlaku zeslábne a naše území začne večer přecházet od severozápadu studená fronta. Mělo by být většinou oblačno a ojediněle přeháňky, v polohách nad 900 m sněhové. Nejnižší noční teploty 5 až 1 °C. Nejvyšší denní teploty 9 až 13 °C. Mírný západní až severozápadní vítr 3 až 7 m/s.

Novinky ve Fanshopu
Ve Fanshopu si můžete zakoupit plno Sigmáckých suvenýrů, jako již tradičně. V prodeji jsou nové jarní dresy nebo nové šály. A mnoho dalších nových skvělých Sigmáckých věcí! Takže se stavte ve Fanshopu, případně se podívejte na náš e-shop.

Stadion otvíráme hodinu před zápasem
Na utkání budou v provozu tribuny západ a východ. Naši fanoušci vozíčkáři mají místa tradičně na tribuně jih, případně vyhrazená u hrací plochy, vstupem přes vchod pro media. Brány stadionu otvíráme hodinu před výkopem. POZOR! Přijďte na stadion s dostatečnou časovou rezervou, kapacita vstupu na tribuny není neomezená. Tak na to myslete, ať nepřijdete o začátek.

Vstupenky
Lístky jsou v prodeji v klubové prodejně Fanshop a také v síti Ticketportal, stojí 80 korun na kryté a 60 korun na nekryté sezení. Fanshop má otevřeno ve všední dny o 10 do 17.00. Pokladny budou otevřeny v dostatečném počtu hodinu a půl před zápasem.

Zápasový bulletin
Na fotbale si nezapomeňte koupit zápasový bulletin. Stojí dvacku. V zápasovém magazínu najdete obvyklé info o dění v SK Sigma Olomouc, rozhovory s trenérem a hráči, spoustu statistik, na plakátu je tentokrát klubový bus v nových barvách. A další část jarní soutěže o permici.

Parkování
Pokud na utkání cestujete osobním automobilem, pamatujte na to, že přímo před stadionem nezaparkujete. Využijte parkovacích ploch v okolí stadionu – před halou UP, na travnaté ploše vedle kolejí E. Rošického, před poštou v Ladově ulici nebo u letadla v Legionářské ulici.

Soutěže – vyhrávat můžete i vy!
- Bruk Pizza Bar věnoval 1 pizza tolar na konzumaci 1 pizzy dle vlastního výběru. Při utkání vyfotíme jednoho diváka, který je v dalším bulletinu zveřejněn a pak si stačí jen pro tolar přijít.

Pravděpodobné sestavy
SK Sigma Olomouc:
Reichl – Sladký, Škerle, Radakovič, Vepřek – Zahradníček, Plšek, Houska, Falta – Buchvaldek, Chorý. Trenér Václav Jílek.
Varnsdorf: Porcal – Zbrožek, Neuberg, Lischka – Cennerazzo, Daníček, Kozma, Bláha, Knejzlík – Dordič, Durděvič. Trenér Zdeňko Frťala.

Utkání SK Sigma Olomouc – FK Varnsdorf se hraje v pátek 14. dubna od 18.00 (rozhodčí Ondřej Černý – Zdeněk Arnošt, Michal Urban). Nezapomínejte, že fotbal je nejhezčí přímo na stadionu!
A tým - další aktuality:

Sigma remizovala, bod trefil TexlSigma remizovala, bod trefil Texl
| 20.10.2018
Sestava SK Sigma proti ZlínuSestava SK Sigma proti Zlínu
| 20.10.2018
Hanácká kronika: Z historie zápasů proti ZlínuHanácká kronika: Z historie zápasů proti Zlínu
| 19.10.2018
12. kolo: Sigma hraje doma proti Zlínu12. kolo: Sigma hraje doma proti Zlínu
| 19.10.2018
Sigma hraje osmifinále MOL Cupu domaSigma hraje osmifinále MOL Cupu doma
| 19.10.2018
Víkendový program týmů SK SigmaVíkendový program týmů SK Sigma
| 19.10.2018
Další zápas doma má upřesněný termínDalší zápas doma má upřesněný termín
| 18.10.2018
Sobotní zápas SK Sigma píská RejžekSobotní zápas SK Sigma píská Rejžek
| 17.10.2018
Předprodej na další zápas Sigmy je v plném prouduPředprodej na další zápas Sigmy je v plném proudu
| 16.10.2018
Šimona Faltu trest nemineŠimona Faltu trest nemine
| 12.10.2018OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná