SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Béčko SK Sigma remizovalo, gól dal Schlimbach

14.01.2017 / B tým

Úvodní zápas zimní přípravy dnes odehrál tým SK Sigma Olomouc B. Doma na umělce mělo béčko za soupeře Opavu B. Utkání skončilo nerozhodně jedna k jedné, naši branku dal útočník Jiří Schlimbach.

Po bezbrankovém prvním poločase padaly góly až v závěrečné půlhodince. Nejprve v 60. minutě hosté ztrestali chybu brankáře a šli do vedení. Dvě minuty před koncem se kličkou uvolnil Danis, přihrál Schlimbachovi, který levačkou k tyči srovnal.

„Kluci k zápasu přistoupili výborně, odpracovali to, hráli s chutí. Věřím, že jim to vydrží i v příštím týdnu, kdy už budeme mít poněkud náročnější program,“ řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý.

Další zápas hraje béčko ve středu v Uherském Hradišti proti Slovácku B (10.00).

SK Sigma Olomouc B – SFC Opava B 1:1 (0:0)

Branka:
88. Schlimbach.
SK Sigma B: Spurný (46. Machalický) – Seibert (60. Surzyn), Kotouč (60. Neuer), Neuer (30. Krayzel), Surzyn (30. Kiška) – Danis (30. Zifčák), Antl (46. Weinlich), Dostál (46. Richter), Vychodil (60. Danis) – Ambrozek (46. Bala), Voleský (46. Schlimbach). Trenér Augustin Chromý.

| 11.03.2017
Béčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl YunisBéčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl Yunis
| 04.03.2017
Sigma B s jasnou výhrou, Bala dal hattrickSigma B s jasnou výhrou, Bala dal hattrick