15. kolo SK Sigma Olomouc vs. AC Sparta Praha Sleva -10% pro fanoušky

Devatenáctka SK Sigma remizovala se Žilinou

14.02.2017 / SCM

V předposledním utkání zimní přípravy hrál tým SK Sigma Olomouc U 19 doma proti Žilině. Naše devatenáctka měla více vyložených šancí než soupeř, ale proměnila jen jednu. A když se podařilo skórovat také hostům, skončil zápas nerozhodně.

Sigma měla dobré šance hned v úvodu. Ve 3. minutě hlavičkoval Zmrzlý vedle, v 11. ránu Zlatohlávka vyrazil brankář na roh. Ve 20. minutě domácí získali míč, Baďura vyrazil vpřed a bylo to 1:0. Zvýšit mohl po chvíli Matoušek, ale byl z toho pouze roh. Jedenáct minut před přestávkou devatenáctka chybovala v defenzivě a hostům se podařilo srovnat. Ještě do přestávky mohla jít Sigma zase do vedení, ale Matouškova střela byla sražena na roh a Brázdilovi zkazila radost levá tyčka. Ve druhém poločase byla převaha Sigmy stále větší, hosté v podstatě hrozili jen z brejků Ale domácím se vítěznou branku dát nepodařilo, i když šance Matouška, Brázdila, Baďury, Diblíka, Zmrzlého nebo Nízkého byly skutečně z těch vyložených.

„Fotbal je o produktivitě. O chybách a o produktivitě. My jsme udělali dvě větší chyby, Žilina více, ale bohužel, nedokázali jsme je potrestat, trošku nám dnes chyběla ta produktivita. Moc nám nešla, máme deset dnů do mistráku na čem pracovat. Ale jsem rád, že jsme proti Žilině hráli, je to kvalitní soupeř,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Lukáš Staroba.

SK Sigma Olomouc U 19 – Žilina U 19 1:1 (1:1)

Branka: 20. Baďura. Rozhodčí: Silný. Diváci: 50.
SK Sigma U 19: Gröger – Diblík, Juráš, Zima, Sivoň – Zmrzlý, Brázdil, Sláma, Zlatohlávek, Matoušek – Baďura. Střídali Grygar, Galus, Nízký, Al Kuhaly. Trenér Lukáš Staroba. Asistent Tomáš Janotka.

Sedmnáctka SK Sigma s prohrouSedmnáctka SK Sigma s prohrou
| 22.11.2017
Devatenáctka SK Sigma veze výhruDevatenáctka SK Sigma veze výhru
Sigma U 17 s výhrou, rozhodl hattrickem MachalaSigma U 17 s výhrou, rozhodl hattrickem Machala