1. kolo SK Sigma Olomouc vs SK Slavia Praha 22. 7. 2018. v 18:00 Sleva -10% pro fanoušky

15.04.2017 / A tým

Fotbalistům SK Sigma Olomouc se další domácí utkání podařilo. Na Andrově stadionu porazili Varnsdorf 3:2, když se dvěma góly blýskl útočník Tomáš Chorý. Trenér Václav Jílek mohl být spokojený, ale mrzely ho dvě inkasované branky.

„Myslím si, že utkání jsme si zdramatizovali sami naprosto zbytečně dvěma hloupými chybami, možná i trošku s dávkou smůly při prvním gólu. Nevybavuju si nějakou další šanci soupeře, myslím, že jsme utkání měli, hlavně v prvním poločase, pod kontrolou. Měli jsme přidat ještě další branku, ale nepřidali jsme. Pak jsme inkasovali v závěru a v úvodu poločasu, poté přišla pasáž, kdy tam byla určitá nervozita, bohužel ne jenom na hřišti, ale i v hledišti, to asi nikomu nepomůže. Nakonec díky to, že se nám povedla akce, kolmá přihrávka na Tomáše Chorého, který si poradil velmi dobře. Potom už jsem další drama nepřipustil. Musím ocenit kvality soupeře, který byť se nedostal do žádných vyložených šancí, tak hrál hodně sympaticky, aktivně, dobře kombinoval. Pro nás to zase byla zkouška, co naše obrana zvládne, bohužel jsme udělali dvakrát jednoduchou chybu a to soupeř potrestal,“ řekl trenér SK Sigma Václav Jílek.