Dorostenci SK Sigma hráli proti Brnu

16.07.2017 / SCM

Starší i mladší dorostenci SK Sigma Olomouc hráli v sobotu proti Zbrojovce Brno. Osmnáctka doma na stadionu v Řepčíně, mladší venku.

SK Sigma Olomouc U 18 - Zbrojovka Brno U 18 1:4 (0:1)

„Zápas splnil naše představy, hrálo se ve vysokém tempu, důrazně s plno osobními souboji. První poločas jsme hráli v podstatě s našimi kmenovými hráči, což se projevilo v organizaci hry, byla lepší než druhý poločas, tam jsme zkoušeli hráče, které máme v přípravě na zkoušku, tam už pochopitelně souhra trochu vázla. Duel splnil účel, pro který se hrál,“ řekl trenér SK Sigma Michal Kalvach.

Branka: 51. Cikryt.
SK Sigma U 18: Hruška (60. Kubík) - Kratochvíl (46. Durčák), Aujeský (60. Kubeša), David (60. Kratochvíl), Galus (46. Divjak), Vybíral (46. Kubáč), Řípa (46. Malenda), Ždánský (46. Langer), Boukhatem, Cikryt (60. Galus), Macháček (46. Raab). Trenér Michal Kalvach.

Zbrojovka Brno U 17 - SK Sigma Olomouc U 17 1:1

Branka: Repček

Ligu vede i U18. Ta zvítězila nad OpavouLigu vede i U18. Ta zvítězila nad Opavou
| 28.09.2020
U16 porazila Opavu a drží se na čele MSDLU16 porazila Opavu a drží se na čele MSDL
Sedmnáctka má další výhru a je druhá v tabulceSedmnáctka má další výhru a je druhá v tabulce
| 27.09.2020
Díky dvěma brankám v závěru veze U19 výhru z BoleslaviDíky dvěma brankám v závěru veze U19 výhru z Boleslavi
| 26.09.2020
Dorostenci do 18 a 16 let brali body proti ZnojmuDorostenci do 18 a 16 let brali body proti Znojmu
| 21.09.2020
Utkání U19 a U17 odloženaUtkání U19 a U17 odložena
| 18.09.2020
Obrat v posledních minutách a U16 má další výhru!Obrat v posledních minutách a U16 má další výhru!
| 14.09.2020
U18 deklasovala Třinec 7:1. Seehof vstřelil 4 branky!U18 deklasovala Třinec 7:1. Seehof vstřelil 4 branky!