SK Sigma Olomouc vs. FC Viktoria Plzeň SK Sigma Olomouc vs. FC Viktoria Plzeň

Shrnutí přípravy SK Sigma Olomouc

24.07.2017 / A tým

Deset zápasů sehráli fotbalisté SK Sigma Olomouc v přípravě na nový soutěžní ročník. Sedm z nich vyhráli, dvakrát remizovali, jednou byli poraženi, to vše při skóre 31:12. Nejlepším střelcem v přípravě byl čtyřgólový útočník Tomáš Chorý.

SK Sigma Olomouc – SFC Opava 2:2 (1:2)

Branky: 13. Jemelka, 49. Manzia – 18. a 29. Jurečka. Rozhodčí: Mikyska – Antoníček, Caletka. SK Sigma: Buchta - Sladký, Radaković, Jemelka, Vepřek - Zahradníček, Javorek, Obročník, Falta (30. Kalvach) - Buchvaldek, Manzia. Trenér Ladislav Onofrej.

SK Sigma Olomouc – SFC Opava 3:2 (3:0)
Branky: 8. a 42. Yunis, 35. Hála – 70. a 88. Kuzmanovič. Rozhodčí: Mikyska - Antoníček, Caletka. SK Sigma: Reichl (70. Gröger) – Surzyn, Kotouč, Juráš (46. Ambrozek), Hála – Antl, Romero (63. Juráš), Texl, Houska, Moulis – Yunis. Trenér Ladislav Onofrej.

SK Sigma Olomouc – Spartak Trnava 1:3 (0:1)
Branka: 74. Romero. Rozhodčí: Mrázek. SK Sigma: 1. poločas: Reichl - Sladký, Škerle, Štěrba, Vepřek - Hála, Javorek, Kalvach, Ambrozek, Falta - Linhart. 2. pol.: Buchta – Antl, Radaković, Polom, Jemelka – Zahradníček, Plšek, Javorek, Romero, Buchvaldek – Manzia. Trenér Václav Jílek.

SK Sigma Olomouc – FK Pardubice 2:1 (0:1)
Branky: 64. (pen.) Zahradníček, 79. Kalvach – 25. Řezníček. Rozhodčí: Machálek – Dobrovolný, Polák. Diváci: 280. SK Sigma: Buchta – Štěrba (46. Sladký), Škerle, Polom, Vepřek (46. Jemelka) – Manzia (46. Zahradníček), Plšek (70. Antl), Kalvach (46. Radaković), Buchvaldek (76. Kalvach), Falta (57. Ambrozek) – Linhart (Manzia). Trenér Václav Jílek.

Troubky – SK Sigma Olomouc 0:8
Branky: Vychodil 3, Romero 2, Danis, Hála, Kalvach. SK Sigma:  Machalický, Gröger - Danis, Vychodil, Juráš, Schlimbach. Bala, Kalvach, Antl, Ambrozek, Romero, Hála a Smolák.

MŠK Žilina – SK Sigma Olomouc 3:3 (0:3)
Branky: 80. a 85. Otubanjo, 76. Polievka - 11. Moulis, 27. Plšek, 29. (pen.) Manzia. Rozhodčí: Očenáš - Súkeniková, Vachan. SK Sigma: Reichl – Zahradníček, Radaković, Jemelka (61. Škerle), Vepřek – Moulis (74. Surzyn), Plšek (59. Štěrba), Houska, Falta – Buchvaldek (78. Zifčák), Manzia (81. Buchvaldek). Trenér Václav Jílek.

Piast Gliwice – SK Sigma Olomouc 1:2 (1:0)
Branky: 15. Bukata - 72. Zahradníček, 78. Surzyn. SK Sigma: Buchta – Štěrba (46. Surzyn), Škerle, Jemelka, Vepřek (46. Falta) – Zahradníček, Houska (60. Antl), Kalvach, Buchvaldek (46. Radaković), Moulis (46. Romero) – Linhart (46. Manzia). Trenér Václav Jílek.

SK Sigma Olomouc – Šamorín 3:0 (2:0)
Branky: 27. (pen.) Chorý, 42. Falta, 76. Manzia. Rozhodčí: Dubravský – Kotík, Boček. SK Sigma: 1. poločas: Reichl – Sladký, Štěrba, Jemelka, Vepřek – Hála, Houska, Texl, Moulis, Falta – Chorý. 2. pol.: Reichl – Sladký (60. Surzyn), Škerle, Jemelka (60. Polom), Vepřek – Zahradníček, Kalvach, Houska (60. Manzia), Falta (60. Buchvaldek), Hála (60. Romero) – Linhart. Trenér Václav Jílek.

Maccabi Haifa vs. SK Sigma Olomouc 0:5 (0:2)
Branky: 2. Jemelka, 13. Chorý, 60. Hála, 64. Linhart, 83. (pen.) Buchvaldek. SK Sigma: 1. poločas: Buchta – Sladký, Radaković, Jemelka, Vepřek – Zahradníček, Plšek, Houska, Kalvach, Falta – Chorý. Střídali: Reichl, Štěrba, Škerle, Polom, Texl, Buchvaldek, Manzia, Moulis. Trenér Václav Jílek.

AC Omonia Nicosia – SK Sigma Olomouc 0:2 (0:0)
Branky: 45. (pen.) a 70. (pen.) Chorý. ŽK: Kalvach, Manzia, Chorý, Radakovič. SK Sigma: 1. poločas: Reichl - Zahradníček, Škerle, Jemelka, Vepřek - Moulis, Houska, Radakovic, Plšek, Falta – Linhart. 2.poločas: Reichl - Sladký, Radaković, Polom, Hála - Manzia, Romera, Kalvach, Texl, Buchvaldek – Chorý. Trenér Václav Jílek.