Sigma B vyhrála, Yunis dal dva góly

25.02.2017 / B tým

Béčko SK Sigma Olomouc dnes porazilo doma v přípravném utkání Hodonín 2:0. Oba góly padly ve druhém poločase, oba dal útočník Jakub Yunis.

Béčko se v posledních přípravných zápasech trošku trápí v koncovce a to se potvrdilo i v utkání proti Hodonínu. Sigma měla převahu, vytvořila si dost šancí, ale dlouho nemohla dát gól. Velké šance měli v první půlce Jemelka nebo Yunis, který trefil hlavou tyčku. Na druhé straně toho hosté moc neměli, ovšem po zbytečném faulu kopali penaltu. Tu brankář Spurný chytil. Po přestávce mohl skórovat Antwi, ale brankář vyrazil na roh. Po tom napřáhl z odraženého míče Antwi, brankář tentokrát vyrazil před sebe, ale na doklepnutí Yunisem už neměl nárok. Sigma pak chtěla přidat další góly, povedlo se dát navíc už jenom jeden. V 79. minutě po povedené akci a hezké přihrávce Antwiho hlavičkoval Yunis.

„Soupeř se prezentoval velmi dobře, je vidět, že ambice na postup pod vedením trenéra Komňackého má. Mužstvo má velice kvalitní. Od začátku jsme ale měli zápas ve své moci, ale opakoval bych se, když řeknu, že ty situace musíme lépe dohrávat. Určitě už jsme se zase posunuli o něco dál, byla tam větší síla. Ale pořád tomu chybí asi i kousek toho štěstí, protože když tam dáme tyčky, nebo soupeř dvakrát vykopává z brankové čáry, to už je také smůla. Kluci ovšem utkání zase odehráli s chutí, líbí se mi, že nepodceňují nic směrem dozadu, že jsme soupeři nedovolili vstřelit branku, což je také velmi důležité,“ řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý.

SK Sigma Olomouc B – Hodonín 2:0 (0:0)

Branky: 57. a 79. Yunis. Rozhodčí: Šteier.

SK Sigma B: Spurný – Surzyn, Koutouč, Jemelka (76. Krayzel), Seibert – Látal (80. Danis), Bala, Richter, Antwi – Ambrozek (66. Vychodil), Yunis. Trenér Augustin Chromý.