SK Sigma Olomouc vs. FC Viktoria Plzeň SK Sigma Olomouc vs. FC Viktoria Plzeň

Exolomoučtí hráči v zahraničí

27.11.2017 / A tým

Jak se dařilo bývalým hráčům SK Sigma Olomouc o víkendu 25. – 26. listopadu. Z výhry se tentokrát z našich odchovanců mohli radovat Tomáš Kalas, David Rozehnal, Kamil Vacek a Pavel Dreksa.

David Rozehnal (KV Oostende) – Ostende doma vyhrálo nad Eupenem 1:0. David Rozehnal do utkání nezasáhl, zůstal připravený na lavičce.

Tomáš Černý (Partick Thistle) – Partick Thistle nehrál.

Tomáš Kalas (Fulham) – Fulham doma porazili Millwall 1:0. Tomáš Kalas nastoupil v základní sestavě, odehrál kompletních devadesát minut.

Pavel Dreksa (Něftči Baku) – Něftči doma porazilo Keshla 3:1. Pavel Dreksa do utkání nezasáhl, zůstal na lavičce.

Jakub Rolinc (Radomiak Radom) – Radomiak doma prohrál s Tarnobrzegem 1:2. Jakub Rolinc nastoupil v základní sestavě, odehrál celý zápas.

Jakub Habusta (Odra Opole) – Odra doma remizovala s Pogonem Siedlce 1:1. Jakub Habusta odehrál celé utkání, v 72. minutě dostal žlutou kartu.

Martin Pospíšil (Jagiellonia Bialystok) – Bialystok prohrál v Zabrze 1:3. Martin Pospíšil hrál v základní sestavě, v 68. minutě byl střídán.

Kamil Vacek (Śląsk Wrocław) – Slask porazil doma Lubin 1:0. Kamil Vacek nastoupil v základní sestavě, odehrál celý zápas.

Pátá příprava: Sigma hraje doma s OpavouPátá příprava: Sigma hraje doma s Opavou