Hráči SK Sigma reprezentovali

28.03.2017 / A tým

Tři hráči SK Sigma Olomouc nastoupili v pondělí za reprezentační týmy. V akci byli záložník Jiří Sláma a útočníci Pavel Zifčák s Lukášem Buchvaldkem.

Česká repre U 18 prohrála v Nizozemsku 0:5. Útočník Pavel Zifčák nastoupil v základní sestavě, odehrál 75 minut, záložník Jiří Sláma šel do hry v 62. minutě.

Národní tým U 20 hrál ve španělské Marbele proti Švédsku U 21 a soupeři podlehl 0:4. Útočník Lukáš Buchvaldek zasáhl do utkání v 80. minutě jako střídající hráč.

Přijďte fandit Sigmě na MOL Cup a máte lístek na ligu zdarma!Přijďte fandit Sigmě na MOL Cup a máte lístek na ligu zdarma!
| 25.02.2020
Tohle mužstvo má správného ducha, řekl trenér LátalTohle mužstvo má správného ducha, řekl trenér Látal
| 24.02.2020
Mandous: Doufám, že trenér bude mít stále dobrou rukuMandous: Doufám, že trenér bude mít stále dobrou ruku
Chytil: Celý týden za mnou chodili, že Spartu sestřelímChytil: Celý týden za mnou chodili, že Spartu sestřelím
| 23.02.2020
Druhá výhra Sigmy v řadě! Spartu srazil premiérový gól ChytilaDruhá výhra Sigmy v řadě! Spartu srazil premiérový gól Chytila
Sestava SK Sigma proti SpartěSestava SK Sigma proti Spartě
22. kolo: Sigma na Andrově stadionu přivítá Spartu Praha22. kolo: Sigma na Andrově stadionu přivítá Spartu Praha
| 21.02.2020
Upřesnění termínu utkání se SlováckemUpřesnění termínu utkání se Slováckem
Zařvi si v kulichu! Přijď na utkání Sigmy proti Spartě a získej dárekZařvi si v kulichu! Přijď na utkání Sigmy proti Spartě a získej dárek
| 20.02.2020
Radim Breite: Věřím, že budeme jako tým šlapat Radim Breite: Věřím, že budeme jako tým šlapat