Samoobslužná bezkontaktní a šetrná automyčka | Comfort Wapka Permanentní vstupenky na sezónu 2017/2018

Mladší dorost SK Sigma si poradil s Brnem

28.05.2017 / SCM

Mladší dorostenci SK Sigma Olomouc hráli dnes doma na stadionu v Řepčíně proti Zbrojovce Brno. Oba mančafty vyhrály po podobném průběhu, když po poločase to bylo nerozhodně a pak Sigma strhal stav na svoji stranu.

SK Sigma Olomouc U 17 – Brno U 17 3:2 (2:2)

Upozorňoval jsem kluky, že Zbrojovka má velkou kvalitu směrem dopředu, což prokázala. Začátek utkání byl divoký, když za patnáct minut to bylo 2:2. Začali jsme špatně, když z prvního útoku ve druhé minutě jsme inkasovali branku. Věděl jsem, že máme morální sílu a že nás brzká branka nezlomí. Dokázali jsme skóre otočit a vedli jsme ve 13. minutě 2:1. Bohužel jsme ztratili míč na polovině soupeře, který rychlým brejkem a následným centrem z pravé strany srovnal. Šance byly na obou stranách, fotbal se musel líbit, hrálo se ve vysokém tempu. Dokázali jsme překlopit stav utkání na svou stranu po krásné akci Dana Grečmala, který nachystal gólovou šanci pro Tomáše Zlatohlávka a ten toho využil. Pochvala pro celý tým za nasazení a soudržnost všech hráčů,“ řekl trenér SK Sigma U 17 Michal Kalvach.

Branky: 13. a 48. Zlatohlávek, 6. Vybíral.
SK Sigma U 17: Hruška – Boukhatem (67. Kratochvíl), David, Zlatohlávek (75. Raab), Vybíral (75. Kubáč), Langer, Grygar, Aujenský, Galus, Grečmal (79. Ždánský), Cikryt (47. Řípa). Trenér Michal Kalvach.

SK Sigma Olomouc U 16 – Brno U 16 2:1 (1:1)

Branky: 35. Šíp, 68. Macháček.
SK Sigma U 16: Obzina – Bednár, Šíp (79. Šidlík), Jaš, Řezník (46. Sklenář), Macháček, Zedníček (78. Machala), Klemsa, Fencl, Repček (9. Malacka), Heidenreich. Trenér Michal Coufal.

Staroba: Jen těžší zápasy hráče posunou dálStaroba: Jen těžší zápasy hráče posunou dál
| 18.06.2017
V závěru soutěže jsme měli štěstí, řekl CoufalV závěru soutěže jsme měli štěstí, řekl Coufal
| 17.06.2017
Shrnutí sezony týmu SK Sigma Olomouc U 16Shrnutí sezony týmu SK Sigma Olomouc U 16
Nebylo to lehké, řekl trenér Michal KalvachNebylo to lehké, řekl trenér Michal Kalvach
| 15.06.2017
| 14.06.2017
Sedmnáctka SK Sigma na závěr s vysokou výhrouSedmnáctka SK Sigma na závěr s vysokou výhrou