SK Sigma Olomouc vs. Bohemians Praha 1905 Sleva -10% pro fanoušky

Andrův stadion byl po letech opět zaplněný

29.11.2017 / A tým

Vítězství týmu SK Sigma Olomouc nad pražskou Spartou sledoval solidně zaplněný Andrův stadion. Do ochozů si našlo cestu 11 028 diváků. To je devátá nejvyšší návštěva na zápas nejvyšší soutěže za poslední čtvrtstoletí. Rovněž podeváté byla na Andrově stadionu překonána hrance jedenácti tisíc diváků na prvoligové utkání.

Přes deset tisíc bylo na domácí střetnutí  Sigmy po sedmi letech. To na podzim 2010 sledovalo na Hané utkání proti pražské Spartě 11 805 diváků. Tehdy Hanáci prohráli 0:1 brankou z pokutového kopu minutu před koncem …

Zápas proti Spartě znamenal také dosavadní divácký rekord stadionu (po úpravě všech míst na sezení). Na podzim 2000 bylo na tribunách 12 106 diváků. Tento zápas Sigma prohrála 0:1, branku inkasovala osm minut před koncem.

Po podzimu má tým SK Sigma Olomouc na domácí utkání průměrnou návštěvu 5543, což je buď vyšší nebo srovnatelné s návštěvností na prvoligová utkání v předchozí dekádě. I když Andrův stadion pamatuje i o dost vyšší průměrné návštěvy.

Byly to strašné pocity, řekl JílekByly to strašné pocity, řekl Jílek
| 24.04.2018
Onofrej: Je to pro nás důležité vítězstvíOnofrej: Je to pro nás důležité vítězství
Hráči SK Sigma jako hosté jindeHráči SK Sigma jako hosté jinde
| 23.04.2018
| 21.04.2018
Balada nebo lambada? Plšek famózně zakončilBalada nebo lambada? Plšek famózně zakončil
Sigma vyhrála, derby rozhodl kouzelně PlšekSigma vyhrála, derby rozhodl kouzelně Plšek