Sedmnáctka dala pět branek

01.08.2018 / SCM

Mladší dorostenci U 17 hráli dnes přípravné utkání v Trnavě. Osmigólovou přestřelku vyhráli o dvě branky za lepší druhý poločas.

„Začali jsme velmi dobře, ve 22 minutě jsme vedli už 3 0, bohužel jsme se dopustili velkých chyb, vypadli jsme z role na pár minut a soupeř srovnal skóre, což by se nemělo stát. Zbytek utkání jsme dohráli už bez větších chyb a povedlo se nám zlobit soupeřovu obranu a vstřelit dvě branky. Rozhodně jsem viděl zlepšení v naší hře, kluci se snažili hrát aktivně i v tom velkém teple, jaké bylo,“ řekl trenér SK Sigma U 17 Michal Kalvach.

Trnava U 17 - SK Sigma Olomouc U 17 3:5 (3:3)

Branky: Špatný 2, Raclavský, Galus, Černý.
SK Sigma U 17: Vičar – F. Vítek (53 Slavíček), Liďák, Černý, Judas, Vymětalík, Vybíral (50 Dittmer), Daněk, Raclavský (60 Nantl), Špatný, Galus (58 Kresta). Trenér Michal Kalvach.

Dorostenci do 19 a 17 let jasně přehráli Meteor PrahaDorostenci do 19 a 17 let jasně přehráli Meteor Praha
| 18.10.2019
Dorostenci do 18 a 16 let nestačili na ProstějovDorostenci do 18 a 16 let nestačili na Prostějov
| 14.10.2019
Dorostenci U19 a U17 jasně přehráli PardubiceDorostenci U19 a U17 jasně přehráli Pardubice