Permanentní vstupenky na sezonu 2018/2019 Sleva -10% pro fanoušky

Hráči SK Sigma jako hosté jinde

02.04.2018 / A tým

Z hráčů SK Sigma Olomouc, kteří jsou na hostováních v nejvyšších soutěžích, se z výhry mohli radovat pouze Matěj Hýbl a Roman Bala.

Matěj Hýbl (MFK Vítkovice) – Vítkovice doma porazily Varnsdorf 1:0. Matěj Hýbl nastoupil v základní sestavě, odehrál kompletních devadesát minut.

Radek Látal (FK Pardubice) – Pardubice remizovaly v Sokolově 0:0. Radek Látal naskočil do utkání v nastaveném čase jako střídající hráč.

Jan Ambrozek (1. SC Znojmo FK) – Znojmo prohrálo v Opavě 0:3. Jan Ambrozek nastoupil v základní sestavě, odehrál celé utkání. V 51. minutě dostal žlutou kartu.

Václav Vašíček (1. SC Znojmo FK) – Také Václav Vašíček nastoupil za Znojmo v základní sestavě, také on odehrál celý zápas. A také on dostal žlutou kartu, bylo to ve 14. minutě.

Jan Štěrba (MFK Karviná) – Karviná remizovala v Brně 0:0, Jan Štěrba do zápasu nezasáhl, zůstal připravený na lavičce.

Lukáš Buchvaldek (Fotbal Třinec) – Třinec prohrál v Hradci Králové vysoko 1:5. Lukáš Buchvaldek nastoupil v základní sestavě a odehrál celý zápas.

Roman Bala (Frýdek-Místek) - Frýdek doma porazil Táborsko 1:0. Roman Bala do utkání nezasáhl, zůstal připravený na lavčice.