Zápas století 8.9.2019 14:00

Hráči SK Sigma jako hosté jinde

02.04.2018 / A tým

Z hráčů SK Sigma Olomouc, kteří jsou na hostováních v nejvyšších soutěžích, se z výhry mohli radovat pouze Matěj Hýbl a Roman Bala.

Matěj Hýbl (MFK Vítkovice) – Vítkovice doma porazily Varnsdorf 1:0. Matěj Hýbl nastoupil v základní sestavě, odehrál kompletních devadesát minut.

Radek Látal (FK Pardubice) – Pardubice remizovaly v Sokolově 0:0. Radek Látal naskočil do utkání v nastaveném čase jako střídající hráč.

Jan Ambrozek (1. SC Znojmo FK) – Znojmo prohrálo v Opavě 0:3. Jan Ambrozek nastoupil v základní sestavě, odehrál celé utkání. V 51. minutě dostal žlutou kartu.

Václav Vašíček (1. SC Znojmo FK) – Také Václav Vašíček nastoupil za Znojmo v základní sestavě, také on odehrál celý zápas. A také on dostal žlutou kartu, bylo to ve 14. minutě.

Jan Štěrba (MFK Karviná) – Karviná remizovala v Brně 0:0, Jan Štěrba do zápasu nezasáhl, zůstal připravený na lavičce.

Lukáš Buchvaldek (Fotbal Třinec) – Třinec prohrál v Hradci Králové vysoko 1:5. Lukáš Buchvaldek nastoupil v základní sestavě a odehrál celý zápas.

Roman Bala (Frýdek-Místek) - Frýdek doma porazil Táborsko 1:0. Roman Bala do utkání nezasáhl, zůstal připravený na lavčice.

Upřesnění 8. kola FORTUNA:LIGYUpřesnění 8. kola FORTUNA:LIGY
| 17.08.2019
6. kolo: Sigma v Ďolíčku změří síly s Bohemians6. kolo: Sigma v Ďolíčku změří síly s Bohemians
| 15.08.2019
První potvrzená jména. Kdo dorazí na Zápas století?První potvrzená jména. Kdo dorazí na Zápas století?
| 14.08.2019
Roman Polom přestupuje do Českých BudějovicRoman Polom přestupuje do Českých Budějovic
| 13.08.2019
Ohlasy: SK Sigma Olomouc - MFK Karviná 1:1Ohlasy: SK Sigma Olomouc - MFK Karviná 1:1
| 10.08.2019
Sigma ztratila doma body. S Karvinou remizovala 1:1Sigma ztratila doma body. S Karvinou remizovala 1:1
Sestava SK Sigma proti KarvinéSestava SK Sigma proti Karviné
Informace pro fanoušky před utkáním s KarvinouInformace pro fanoušky před utkáním s Karvinou
Martin Sladký: Věřím, že doma ukážeme kvalituMartin Sladký: Věřím, že doma ukážeme kvalitu