03.09.2018 / A tým

Velmi dobře rozehraný zápas ztratil v neděli tým SK Sigma Olomouc. Hanáci nad Bohemians po prvním poločase vedli 2:0, k tomu soupeře jasně přehrávali, moc ho nepouštěli na svoji polovinu. Jenže ve druhém poločase hosté potrestali čtrnáctiminutový olomoucký kolaps, skore otočili a Sigma nakonec prohrála 2:3.

„Myslím, že jsme prohráli utkání, které se snad ani prohrát nedalo. V prvním poločase to byla naše jednoznačná dominance, možná jsme mohli přidat i nějakou další branku navíc, byť soupeř pak odpověděl jedním břevnem. Nicméně ten způsob hry, který jsme chtěli hrát, aktivitu a kvalitu, to jsme všechno splnili. Druhý poločas jsme se možná podvědomě trošku stáhli a pak jsme pykali za naprosto fatální chyby během patnácti minut. Soupeř otočil, využil všechno svoje situace. Nutno říct, že jsme mu v tom hodně hodně pomohli svých chováním, obrannou činností. Nakonec je z toho výsledek, který je pro mě osobně hodně špatný z pohledu pro mužstvo, pro tu situaci. Budeme se muset zmobilizovat a najít odpověď. Protože samozřejmě jsme v pozicích, které nejsou příjemné. Několikrát už jsme si to prožili a bude potřeba tady z toho rychle pryč,“ řekl trenér SK Sigma Olomouc Václav Jílek. „Jediné pozitivní bylo to, že nám až do konce pomohli fanoušci, byť nebyli na stadionu v takovém počtu,“ podotkl.