Exolomoučtí hráči v zahraničí

03.12.2018 / A tým

Jak se dařilo bývalým hráčům SK Sigma Olomouc o víkendu 1.–  2. prosince. Z výhry se tentokrát z našich odchovanců mohli přímo na hřišti radovat pouze Kamil Vacek a Martin Pospíšil.

Tomáš Černý (Aberdeen) – Aberdeen hrál finále Ligového poháru proti Celticu. Podlehl 0:1. Brankář Tomáš Černý za hosty nechytal.

Tomáš Kalas (Bristol City) – Bristol remizoval doma s Millwallem 1:1. Tomáš Kalas nastoupil v základní sestavě, odehrál celé utkání. V 64.minutě dostal žlutou kartu.

Martin Pospíšil (Jagiellonia Bialystok) – Bialystok porazil doma Arku 3:1. Martin Pospíšil nastoupil v základní sestavě, odehrál kompletních devadesát minut.

Kamil Vacek (Odense BK) – Odense porazilo doma Vendsyssel 2:0. Kamil Vacek šel do hry pět minut před koncem jako střídající hráč.

Jakub Habusta (Odra Opole) – Odra prohrála doma s Rakowem 0:2. Jakub Habusta nastoupil v základní sestavě, ve 22.minutě byl střídán pro zranění.

Trenér Látal oprášil archiv zápasů: Příjemné časy, vzpomínáTrenér Látal oprášil archiv zápasů: Příjemné časy, vzpomíná
| 09.04.2020
Kerbr: Chybí mi kabina, zápas táty jsem sledovalKerbr: Chybí mi kabina, zápas táty jsem sledoval
| 08.04.2020
Další roušky dnes sigmáci předali Vojenské nemocniciDalší roušky dnes sigmáci předali Vojenské nemocnici
Sigma přistoupila k dalším opatřenímSigma přistoupila k dalším opatřením
| 03.04.2020
Ligové hvězdy zpět v akci. Sigma se zapojí do Datart e:LIGA Challenge Ligové hvězdy zpět v akci. Sigma se zapojí do Datart e:LIGA Challenge
Společně pro ostatní. Sigma pomohla sanatoriu v PaseceSpolečně pro ostatní. Sigma pomohla sanatoriu v Pasece
| 26.03.2020
Hráče chceme udržet v kondici, říká kondiční trenér Vojtěch SmolákHráče chceme udržet v kondici, říká kondiční trenér Vojtěch Smolák
| 25.03.2020
Nouzový stav stále platí. Jak se během něj sigmáci připravují?Nouzový stav stále platí. Jak se během něj sigmáci připravují?
| 23.03.2020
Před 28 lety: Srdnatý výkon na obra nestačil. Sigma prohrála na Realu 0:1 Před 28 lety: Srdnatý výkon na obra nestačil. Sigma prohrála na Realu 0:1