Exolomoučtí hráči v zahraničí

03.12.2018 / A tým

Jak se dařilo bývalým hráčům SK Sigma Olomouc o víkendu 1.–  2. prosince. Z výhry se tentokrát z našich odchovanců mohli přímo na hřišti radovat pouze Kamil Vacek a Martin Pospíšil.

Tomáš Černý (Aberdeen) – Aberdeen hrál finále Ligového poháru proti Celticu. Podlehl 0:1. Brankář Tomáš Černý za hosty nechytal.

Tomáš Kalas (Bristol City) – Bristol remizoval doma s Millwallem 1:1. Tomáš Kalas nastoupil v základní sestavě, odehrál celé utkání. V 64.minutě dostal žlutou kartu.

Martin Pospíšil (Jagiellonia Bialystok) – Bialystok porazil doma Arku 3:1. Martin Pospíšil nastoupil v základní sestavě, odehrál kompletních devadesát minut.

Kamil Vacek (Odense BK) – Odense porazilo doma Vendsyssel 2:0. Kamil Vacek šel do hry pět minut před koncem jako střídající hráč.

Jakub Habusta (Odra Opole) – Odra prohrála doma s Rakowem 0:2. Jakub Habusta nastoupil v základní sestavě, ve 22.minutě byl střídán pro zranění.

Upřesnění 19. a 20. kola FORTUNA:LIGYUpřesnění 19. a 20. kola FORTUNA:LIGY
| 14.11.2019
Sigma pro zoo. Na Svatém Kopečku pomohla vysadit nové stromySigma pro zoo. Na Svatém Kopečku pomohla vysadit nové stromy
| 12.11.2019
David Houska: Takhle nemůžeme ztrácet zápasyDavid Houska: Takhle nemůžeme ztrácet zápasy
| 11.11.2019
Čekání na výhru pokračuje. Sigma prohrála ve Zlíně 0:1Čekání na výhru pokračuje. Sigma prohrála ve Zlíně 0:1
| 09.11.2019
Sestava SK Sigma proti ZlínuSestava SK Sigma proti Zlínu
16. kolo: Sigma jede do Zlína16. kolo: Sigma jede do Zlína
| 07.11.2019
V poháru bude hrát Sigma doma, narazí na JablonecV poháru bude hrát Sigma doma, narazí na Jablonec
Vstupenky na Slavii v předprodeji již zítraVstupenky na Slavii v předprodeji již zítra
| 05.11.2019
Milan Kerbr: Nepodali jsme špatný výkonMilan Kerbr: Nepodali jsme špatný výkon
| 03.11.2019
Dvoubrankové vedení nestačilo. Sigma remizovala s Boleslaví 2:2Dvoubrankové vedení nestačilo. Sigma remizovala s Boleslaví 2:2