1. kolo SK Sigma Olomouc vs SK Slavia Praha 22. 7. 2018. v 18:00 Sleva -10% pro fanoušky

Starší žáci SK Sigma hráli v Trnavě

04.03.2018 / Sportovní třídy

Starší žáci SK Sigma Olomouc hráli přípravné utkání v Trnavě. Patnáctka po bezbrankovém poločase soupeři podlehla.

Spartak Trnava U 15 - SK Sigma Olomouc U 15 5:1 (0:0)

„Narazili jsme na velmi dobře připraveného soupeře po fyzické a taktické stránce. V prvním poločase jsme zvládali vysoký presink, díky kterému jsme většinu času hráli na útočné polovině. Z mnoha slibných příležitostí jsme se ale nedokázali prosadit a několikrát se i nepřesností ve finální fázi připravili i o možnost zakončení. Soupeř hrozil zejména z velmi dobře zvládnutých rychlých přechodů do útoku, které jsme zvládli až na jednu gólovou šanci dobře pokrýt. Do druhého poločasu jsme nastoupili s jinými takticķými úkoly a po slibném začátku jsme inkasovali branku z rychlého přechodu do útoku. Bohužel jsme se po inkasované brance nedokázali vrátit do hry a při snaze zvrátit výsledek jsme soupeři nabídli několik dalších brejķů, které potrestal. Celkový výsledek neodpovídá předvedené hře, ale soupeř byl jednoznačně lepší v přechodu do rychlého útoku a v zakončení,“ řekl trenér SK Sigma U 15 David Čech.

Branka: Hřivnáč.
SK Sigma U 15: Bokůvka - Coufal, Vítek (41. Němeček), Kadlec (61. Vítek), Waclawik (61. Skopal D., 71. Fabiánek), Fabiánek (41. Paar), Skopal D. (41. Hřivnáč), Opatřil (41. Vyhlídal), Uriča (61. Saňák), Saňák (41. Smolka), Hadaš (61. Opatřil). Trenér David Čech.