Sedmnáctka v přípravě s jasnou výhrou

04.12.2018 / SCM

Mladší dorostenci SK Sigma Olomouc U 17 hráli o víkendu přípravné utkání proti brněnské Spartě. Duel skončil jasnou výhrou naše týmu.

„Kvalita byla jednoznačně na naší straně, soupeř hrál technicky, snažil se. Zkoušeli jsme nové hráče, utkání splnilo svůj účel. Kluci si zahráli, byl to takový lepší trénink,“ řekl trenér SK Sigma U 17 Michal Kalvach.

SK Sigma Olomouc U 17 - Sparta Brno U 17 7:1 (3:0)

Branky: Raclavský 2, Bílý, Arnold, Galus, Nováček, Špatný.
SK Sigma U 17: Vičar - Slavíček, Liďák, Bílý, F. Vítek ( 60. Černý), Blaho (41. Vymětalík ), Hrdlička ( 41. Nováček), Otáhal (41. Vybíral), Raclavský, Kašpárek ( 60. Špatný), Arnold (60. Galus). Trenér: Michal Kalvach.

Ligu vede i U18. Ta zvítězila nad OpavouLigu vede i U18. Ta zvítězila nad Opavou
| 28.09.2020
U16 porazila Opavu a drží se na čele MSDLU16 porazila Opavu a drží se na čele MSDL
Sedmnáctka má další výhru a je druhá v tabulceSedmnáctka má další výhru a je druhá v tabulce
| 27.09.2020
Díky dvěma brankám v závěru veze U19 výhru z BoleslaviDíky dvěma brankám v závěru veze U19 výhru z Boleslavi
| 26.09.2020
Dorostenci do 18 a 16 let brali body proti ZnojmuDorostenci do 18 a 16 let brali body proti Znojmu
| 21.09.2020
Utkání U19 a U17 odloženaUtkání U19 a U17 odložena
| 18.09.2020
Obrat v posledních minutách a U16 má další výhru!Obrat v posledních minutách a U16 má další výhru!
| 14.09.2020
U18 deklasovala Třinec 7:1. Seehof vstřelil 4 branky!U18 deklasovala Třinec 7:1. Seehof vstřelil 4 branky!