SK Sigma Olomouc vs. Bohemians Praha 1905 Sleva -10% pro fanoušky

U 15 obsadila na turnaji ve Vídni 3. místo

05.04.2018 / Sportovní třídy

V pondělí 2. dubna se starší žáci SK Sigma Olomouc U 15 zúčastnili kvalifikačního turnaje Cordial Cup ve Vídni. Své síly zde i přes absenci 7 hráčů poměřili s rakouskými a maďarskými týmy hrající nejvyšší a druhé nejvyšší mládežnické soutěže.

„Kluci i bez 7 hráčů, doplnění o tři kluky z U 14, předváděli v šesti utkáních hraných 1x20 minut maximální úsilí až na hranici svých možností a jako jediní odjížděli z turnaje bez prohry. Bohužel v semifinálovém utkání s týmem elitní rakouské soutěže Burgeland Fusball Academy se po 20 minutách rozešli nerozhodným výsledkem, když se nám i přes několik slibných akcí nepodařilo prosadit proti silné obraně soupeře. O postupu do finále rozhodovaly pokutové kopy, ve kterých byl lepší rakouský tým, který pak s přehledem ovládl i semifinálový zápas. Rád bych poděkoval všem hráčům za přístup i předvedený výkon, rodičům za příkladnou podporu a fandění a klukům z U14, kteří se výraznou měrou na výkonech také podíleli. Bohužel na hlavní turnaj do rakouského Kitzbühelu postupoval pouze vítěz, takže nám nezbývá, než se pokusit probojovat na jeden z nejkvalitnějších mládežnických turnajů v Evropě v následujících letech,“ řekl trenér SK Sigma U 15 David Čech.

SK Sigma U 15: Bělka – Smolka, Cagaš, Kadlec, Waclawik – Fabiánek, Nízký, Skopal D, Cahel, Studený, Saňák – Michl, Hřivnáč

Starší žáci SK Sigma hráli ve FrýdkuStarší žáci SK Sigma hráli ve Frýdku
| 23.04.2018
Starší žáci SK Sigma vítězili ve ZlíněStarší žáci SK Sigma vítězili ve Zlíně
| 20.04.2018
Starší žáci SK Sigma vítězili nad JihlavouStarší žáci SK Sigma vítězili nad Jihlavou
| 15.04.2018
Dva hráči SK Sigma jsou v repre U 14Dva hráči SK Sigma jsou v repre U 14
| 05.04.2018
U 15 obsadila na turnaji ve Vídni 3. místoU 15 obsadila na turnaji ve Vídni 3. místo
Starší žáci SK Sigma zabodovali naplnoStarší žáci SK Sigma zabodovali naplno
| 04.04.2018
Sigma U 10 vyhrála domácí turnajSigma U 10 vyhrála domácí turnaj
| 01.04.2018
Sigma U 11 zvládla domácí turnaj na výbornouSigma U 11 zvládla domácí turnaj na výbornou