Devatenáctka SK Sigma s vysokou prohrou

06.05.2018 / SCM

V Praze proti Spartě hrál v sobotu tým SK Sigma Olomouc U 19. Naše devatenáctka utkání vysoko prohrála, když celý druhý poločas hrála bez vyloučeného záložníka Jiřího Slámy, který dostal červenou krátce před přestávkou.

„Bylo to velmi slušné utkání, nepřevedli jsme špatný výkon, ale inkasovali z hrubých chyb. Po zbytečném vyloučení Slámy tým bojoval druhý poločas i v deseti, vytvořili jsme si dost šancí, ale na rozdíl od domácích neproměnili žádnou,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Augustin Chromý.

Sparta Praha U 19 – SK Sigma Olomouc U 19 4:0 (3:0)

Branky: 5. a 45. (pen.) Fortelný, 38. Flak, 66. Patrák. Rozhodčí: Šimáček – Plzák, Krupka. ŽK: Zlatohlávek. ČK: 44. Sláma.

SK Sigma U 19: Gröger – Diblík, Neuer, Sláma, Galus (71. David) – Matoušek, Grygar (56. Chytil), Spáčil, Zmrzlý, Zifčák – Zlatohlávek (63. Baďura). Trenér Augustin Chromý.

Týmy U19 a U17 bodovaly v Mladé BoleslaviTýmy U19 a U17 bodovaly v Mladé Boleslavi
| 15.09.2019
Dorost U18 a U16 bojoval o body v LíšniDorost U18 a U16 bojoval o body v Líšni
Všechny dorostenecké týmy dnes zvítězilyVšechny dorostenecké týmy dnes zvítězily
| 11.09.2019
Dorostenci do 18 a 16 let se v moravském derby postavili ZlínuDorostenci do 18 a 16 let se v moravském derby postavili Zlínu
| 09.09.2019
Změna termínu utkání U19 a U17Změna termínu utkání U19 a U17
| 05.09.2019
Sedm našich dorostenců se zapojilo do tréninku s A-týmemSedm našich dorostenců se zapojilo do tréninku s A-týmem
Týmy U18 a U16 ztratily body v JihlavěTýmy U18 a U16 ztratily body v Jihlavě
| 01.09.2019
Týmy U19 a U17 bodovaly na SpartěTýmy U19 a U17 bodovaly na Spartě
| 31.08.2019
Žákovským týmům se o víkendu dařiloŽákovským týmům se o víkendu dařilo
| 26.08.2019
Dorostenci do 18 a 16 let hráli s ostravským BaníkemDorostenci do 18 a 16 let hráli s ostravským Baníkem