Devatenáctka SK Sigma s vysokou prohrou

06.05.2018 / SCM

V Praze proti Spartě hrál v sobotu tým SK Sigma Olomouc U 19. Naše devatenáctka utkání vysoko prohrála, když celý druhý poločas hrála bez vyloučeného záložníka Jiřího Slámy, který dostal červenou krátce před přestávkou.

„Bylo to velmi slušné utkání, nepřevedli jsme špatný výkon, ale inkasovali z hrubých chyb. Po zbytečném vyloučení Slámy tým bojoval druhý poločas i v deseti, vytvořili jsme si dost šancí, ale na rozdíl od domácích neproměnili žádnou,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Augustin Chromý.

Sparta Praha U 19 – SK Sigma Olomouc U 19 4:0 (3:0)

Branky: 5. a 45. (pen.) Fortelný, 38. Flak, 66. Patrák. Rozhodčí: Šimáček – Plzák, Krupka. ŽK: Zlatohlávek. ČK: 44. Sláma.

SK Sigma U 19: Gröger – Diblík, Neuer, Sláma, Galus (71. David) – Matoušek, Grygar (56. Chytil), Spáčil, Zmrzlý, Zifčák – Zlatohlávek (63. Baďura). Trenér Augustin Chromý.

U18 v Hradci prohrála, U16 remizovalaU18 v Hradci prohrála, U16 remizovala
| 10.08.2020
Povzbuzení před začátkem ligy pro U17. Hradec porazila 3:1Povzbuzení před začátkem ligy pro U17. Hradec porazila 3:1
| 09.08.2020
U19 prohrála v generálce s Hradcem KrálovéU19 prohrála v generálce s Hradcem Králové
Dorostence čekají poslední zápasy letní přípravy Dorostence čekají poslední zápasy letní přípravy
| 06.08.2020
Týmy U18 a U16 odehrály přátelská utkání se SlováckemTýmy U18 a U16 odehrály přátelská utkání se Slováckem
| 03.08.2020
U17 vyhrála v BrněU17 vyhrála v Brně
| 01.08.2020
U19 těsně prohrála se Zbrojovkou BrnoU19 těsně prohrála se Zbrojovkou Brno
| 31.07.2020
U16 nasázela Opavě 14 branek!U16 nasázela Opavě 14 branek!
Zlatý kahan: U19 padla ve finále na penaltyZlatý kahan: U19 padla ve finále na penalty