5. kolo SK Sigma Olomouc vs FC Baník Ostrava 5. kolo SK Sigma Olomouc vs FC Baník Ostrava

Hráči SK Sigma jako hosté jinde

06.08.2018 / A tým

Z hráčů SK Sigma Olomouc, kteří jsou na hostováních v nejvyšších soutěžích, se tentokrát z výhry nemohl radovat ani jediný.

Matěj Hýbl (MFK Vítkovice) – Vítkovice prohrály v Táborsku 2:4. Matěj Hýbl nastoupil v základní sestavě, odehrál celé utkání. V 65. minutě dostal žlutou kartu.

Jan Ambrozek (1. SC Znojmo FK) – Znojmo doma prohrálo s Jihlavou 0:3. Jan Ambrozek nastoupil v základní sestavě, odehrál téměř celé utkání. Ve druhé minutě nastaveného času byl po druhé žluté kartě vyloučen.

Václav Vašíček (FK Baník Sokolov) – Sokolov doma prohrál s Hradce Králové 1:3. Václav Vašíček nastoupil v základní sestavě, hrál 80. minut.

Patrik Voleský (FK Baník Sokolov) – Patrik Voleský naskočil do utkání deset minut před koncem.

Lukáš Buchvaldek (Fotbal Třinec) – Třinec prohrál v Ústí nad Labem 0:1. Lukáš Buchvaldek odehrál druhý poločas.

Do SK Sigma míří Juraj ChvátalDo SK Sigma míří Juraj Chvátal
| 14.08.2018
Předprodej na další zápas Sigmy je v plném prouduPředprodej na další zápas Sigmy je v plném proudu