Janotka: Věřím, že bude báječná atmosféra

06.11.2018 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 19 čeká první listopadovou středu první zápas druhého kola UEFA Youth League. Naše devatenáctka má za soupeře izraelský klub Maccabi Tel Aviv, úvodní duel hraje doma na Andrově stadionu s výkopem v 16.00. Vstup je zdarma!

Sigma v prvním kole přešla přes slovinský Maribor po dvou výhrách (doma 4:1, venku 3:2). No a samozřejmě by ráda zvládla i další pohárové kolo. „Po slovinském mistrovi nás čeká izraelský šampion, který do druhého kola přešel přes Machačkalu. Máme před sebou další konfrontaci na mezinárodní scéně, další kolo. Věřím, že to budou zápasy, které nás zase obohatí, budou pro nás dobrou zkušeností. A stejně tak věřím, že to zvládneme a se soupeřem si poradíme,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Tomáš Janotka.

Tel Aviv má velkou sílu směrem dopředu, v kádru mají nadstandardního útočníka z Panamy. Věřím tomu, že se nám podaří odehrát dva kvalitní zápasy. A stejně tak jako doma proti Mariboru budeme mít od fanoušků opět výbornou kulisu. Počítám s tím, že si fanoušci opět nenechají zápas ujít a atmosféra bude opět báječná,“ uvedl Janotka.

V olomoucké sestavě budou ve srovnání s předchozím utkáním chybět záložníci Daniel Grygar a Ondřej Zmrzlý, kteří jsou v trestu za červené karty z mariborské odvety.

Utkání SK Sigma Olomouc U 19 – Maccabi Tel Aviv se hraje ve středu 7. jistopadu od 16.00 (rozhodčí Peter Kjaesgaard – Victor Skytte, Daniel R. Norgaard)

Čekají mě zajímavé měsíce, míní nový reprezentační asistent KrajčovičČekají mě zajímavé měsíce, míní nový reprezentační asistent Krajčovič
| 13.07.2020
U18 předčila béčko Nových SadůU18 předčila béčko Nových Sadů
Osmnáctka vstoupila do letní přípravyOsmnáctka vstoupila do letní přípravy
| 10.07.2020
Janotka a Krajčovič nově asistenty u repre. Je to čest, shodují seJanotka a Krajčovič nově asistenty u repre. Je to čest, shodují se
U19 hrála první zápas letní přípravy. Nestačila na ChoceňU19 hrála první zápas letní přípravy. Nestačila na Choceň
| 09.07.2020
Devatenáctka zahájila letní přípravuDevatenáctka zahájila letní přípravu
| 07.07.2020
U19 dvakrát porazila HoliciU19 dvakrát porazila Holici
| 11.06.2020
Tým U19 porazil Pardubice. O výhře rozhodl v druhé půliTým U19 porazil Pardubice. O výhře rozhodl v druhé půli
| 06.06.2020
Dorostenci zpět v zápasovém režimuDorostenci zpět v zápasovém režimu
| 04.06.2020
U19 dnes odehrála se širším kádrem 3 přípravná utkáníU19 dnes odehrála se širším kádrem 3 přípravná utkání