Exolomoučtí hráči v zahraničí

08.10.2018 / A tým

Jak se dařilo bývalým hráčům SK Sigma Olomouc o víkendu 6.– 7. října. Z výhry se tentokrát z našich odchovanců mohl přímo na hřišti radovat pouze Tomáš Černý ve Skotsku.

Tomáš Černý (Aberdeen) – Aberdeen doma porazil St.Mirren 4:1. Tomáš Černý nechytal.

Tomáš Kalas (Bristol City) – Bristol doma podlehl Walsall 0:1, když branku inkasoval ve čtvrté minutě nastaveného času. Tomáš Kalas v sestavě domácích pro zranění chyběl.

Martin Pospíšil (Jagiellonia Bialystok) – Bialystok remizoval v Kielcích 1:1. Martin Pospíšil nastoupil v základní sestavě, v 72.minutě byl střídán. Ve 20.minutě dostal žlutou kartu.

Kamil Vacek (Odense BK) – Odense doma remizovalo s Aarhusem 2:2. Kamil Vacek nehrál.

Jakub Habusta (Odra Opole) – Odra remizovala v Mielci 1:1. Jakub Habusta nastoupil v základní sestavě a odehrál kompletních devadesát minut.

Prohra po šesti zápasech. Sigma padla s Českými BudějovicemiProhra po šesti zápasech. Sigma padla s Českými Budějovicemi
| 19.10.2019
Sestava SK Sigma proti BudějovicímSestava SK Sigma proti Budějovicím
13. kolo: Sigma přivítá České Budějovice13. kolo: Sigma přivítá České Budějovice
| 18.10.2019
Zahradníček před Budějovicemi: Hrajeme doma a chceme vyhrát Zahradníček před Budějovicemi: Hrajeme doma a chceme vyhrát
| 17.10.2019
Upřesnění 16. kola FORTUNA:LIGYUpřesnění 16. kola FORTUNA:LIGY
| 15.10.2019
Trenér Látal: Budějovice jsou nebezpečné hlavně v útokuTrenér Látal: Budějovice jsou nebezpečné hlavně v útoku
Jakub Plšek a Michal Reichl nalévali polévky pro dobrou věcJakub Plšek a Michal Reichl nalévali polévky pro dobrou věc