Exolomoučtí hráči v zahraničí

08.10.2018 / A tým

Jak se dařilo bývalým hráčům SK Sigma Olomouc o víkendu 6.– 7. října. Z výhry se tentokrát z našich odchovanců mohl přímo na hřišti radovat pouze Tomáš Černý ve Skotsku.

Tomáš Černý (Aberdeen) – Aberdeen doma porazil St.Mirren 4:1. Tomáš Černý nechytal.

Tomáš Kalas (Bristol City) – Bristol doma podlehl Walsall 0:1, když branku inkasoval ve čtvrté minutě nastaveného času. Tomáš Kalas v sestavě domácích pro zranění chyběl.

Martin Pospíšil (Jagiellonia Bialystok) – Bialystok remizoval v Kielcích 1:1. Martin Pospíšil nastoupil v základní sestavě, v 72.minutě byl střídán. Ve 20.minutě dostal žlutou kartu.

Kamil Vacek (Odense BK) – Odense doma remizovalo s Aarhusem 2:2. Kamil Vacek nehrál.

Jakub Habusta (Odra Opole) – Odra remizovala v Mielci 1:1. Jakub Habusta nastoupil v základní sestavě a odehrál kompletních devadesát minut.

Ohlédnutí za dosavadním působením Sigmy ve F:L: 1. - 2. koloOhlédnutí za dosavadním působením Sigmy ve F:L: 1. - 2. kolo
| 20.10.2020
LFA přerušila ligu a s vládou jedná o podmínkách plnohodnotné přípravyLFA přerušila ligu a s vládou jedná o podmínkách plnohodnotné přípravy
| 13.10.2020
Hráči Sigmy se do nominace reprezentace k zápasu ve Skotsku nevešliHráči Sigmy se do nominace reprezentace k zápasu ve Skotsku nevešli
Václav Jemelka: Děkuji olomouckým fanouškům za podporuVáclav Jemelka: Děkuji olomouckým fanouškům za podporu
| 12.10.2020
Hubník, Breite a Falta na srazu záložního týmu české reprezentaceHubník, Breite a Falta na srazu záložního týmu české reprezentace
| 11.10.2020
Hostovačky: Surzyn už má 2 ligové góly. Jak se daří ostatním?Hostovačky: Surzyn už má 2 ligové góly. Jak se daří ostatním?
| 09.10.2020
LFA nesouhlasí s dnešním zákazem konání zápasů první a druhé ligyLFA nesouhlasí s dnešním zákazem konání zápasů první a druhé ligy
| 08.10.2020
Známe termíny zápasů se Slováckem a KarvinouZnáme termíny zápasů se Slováckem a Karvinou
Ismar Tandir končí v Sigmě. Bude hrát v MichalovcíchIsmar Tandir končí v Sigmě. Bude hrát v Michalovcích