Zápas století 8.9.2019 14:00

Aktuality

Dorostenci SK Sigma startují přípravu

Dorostenci SK Sigma startují přípravu

09.01.2018 / SCM

Ve středu 10: ledna zahájí přípravu na jarní část soutěží všechna dorostenecká mužstva SK Sigma Olomouc. Čeká je obvyklý dril tréninkových jednotek, soustředění a přípravných zápasů, tým U 16 navíc startuje v Memoriálu Vlastislava Marečka.

Program přípravy SK Sigma U 19
10. ledna: zahájení
13. ledna: SK Sigma U 19 – Ústí nad Orlicí (13.30)
20. ledna: SK Sigma U 19 – Žilina (11.00)
24. ledna: Mohelnice – SK Sigma jun. (16.00)
27. ledna: SK Sigma U 19 – Slovan Bratislava (12.00)
3. února: Trenčín – SK Sigma U 19
7. února: SK Sigma jun. – Uničov (16.30)
10. února: SK Sigma U 19 – Trnava (10.00)
11. února: SK Sigma jun. – Velká Bíteš (11.00)
14. února: SK Sigma U 19 – 1. HFK Olomouc (17.30)
17. února: SK Sigma U 19 – Dunajská Streda (10.00)
24. února: SK Sigma U 19 – České Budějovice (13.00, 1. mistrovský zápas)

Program přípravy SK Sigma U 18
10. ledna: zahájení
17. ledna: SK Sigma U 18 - Líšeň (15.00)
19. ledna: SK Sigma U 18 – 1. HFK Olomouc (17.30)
27. ledna: SK Sigma U 18 – Slovan Bratislava (14.00)
31. ledna: Č. Budějovice – SK Sigma U 18 (12.00)
3. února: Trenčín – SK Sigma U 18
10. února: SK Sigma U 18 – České Budějovice (14.00)
24. února: Teplice – SK Sigma U 18 (13.00)
3. března: Kladno – SK Sigma U 18
18. března: SK Sigma U 16 – Ostrava (10.15, 1. mistrovský zápas)

Program přípravy SK Sigma U 17
10. ledna: zahájení
13. ledna: SK Sigma U 17 – Kladno (15.30)
15. – 19. ledna: soustředění Loučná nad Desnou
27. ledna: Žilina – SK Sigma U 17
3. února: Krnov – SK Sigma U 17 (10.00)
10. února: SK Sigma U 17 – Trnava (12.00)
13. února: SK Sigma U 17 - Teplice (10.00)
17. února: SK Sigma U 17 – Trenčín (12.00)
24. února: SK Sigma U 17 – České Budějovice (15.15, 1. mistrovský zápas)

Program přípravy SK Sigma U 16
11. ledna: zahájení
13. ledna: SK Sigma U 16 – Kladno (17.00, Memoriál Vl. Marečka)
18. ledna: SK Sigma U 16 - Lišeň (16.45)
27. ledna: Žilina – SK Sigma U 16
31. ledna: Č. Budějovice – SK Sigma U 16 (12.00)
3. února: Krnov – SK Sigma U 16 (12.00)
5. – 9. února: soustředění Loučná nad Desnou
10. února: SK Sigma U 16 – České Budějovice (16.00, Memoriál Vl. Marečka)
13. února: Teplice – SK Sigma U 16 (12.00, Memoriál Vl. Marečka)
17. února: SK Sigma U 16 – Trenčín (14.00)
24. února: Teplice – SK Sigma U 16 (15.00, Memoriál Vl. Marečka)
3. března: Kladno – SK Sigma U 16 (Memoriál Vl. Marečka)
18. března: SK Sigma U 16 – Ostrava (12.15, 1. mistrovský zápas)




SCM - další aktuality:

Program zápasů týmů SK SigmaProgram zápasů týmů SK Sigma
| 22.08.2019
Týmy U15 a U14 hrály proti OstravěTýmy U15 a U14 hrály proti Ostravě
| 22.08.2019
Žákovské týmy U13 a U12 vstoupily do sezónyŽákovské týmy U13 a U12 vstoupily do sezóny
| 21.08.2019
Týmy U18 a U16 braly výhry v UničověTýmy U18 a U16 braly výhry v Uničově
| 21.08.2019
Týmy U19 a U17 zahájily sezónu jasnými výhramiTýmy U19 a U17 zahájily sezónu jasnými výhrami
| 17.08.2019
Tři mládežnické týmy se konfrontovaly s Rapidem VídeňTři mládežnické týmy se konfrontovaly s Rapidem Vídeň
| 17.08.2019
Souhrn letní přípravy U17Souhrn letní přípravy U17
| 16.08.2019
Trenér Krajčovič o loňské vítězné sezóně týmu U16Trenér Krajčovič o loňské vítězné sezóně týmu U16
| 16.08.2019
Souhrn letní přípravy U19Souhrn letní přípravy U19
| 15.08.2019
Týmy U18 a U16 vstoupily do ligové sezónyTýmy U18 a U16 vstoupily do ligové sezóny
| 15.08.2019



OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná