Aktuality

15. kolo: Sigma jede do Teplic

15. kolo: Sigma jede do Teplic

09.11.2018 / A tým

Před reprezentační přestávkou čeká tým SK Sigma Olomouc utkání v Teplicích. Duel jedenáctého s dvanáctým v tabulce je na programu v neděli od 15.00.

Sigma ve čtyřech zápasech v řadě bodovala, ovšem v posledních dvou musela vždy dohánět ztrátu dvou branek. V Karviné se to povedlo na vítězství, pak doma s Opavou jen na bod. A právě zbytečně inkasovaných branek se Hanáci musí v neděli vyvarovat. „Dostáváme strašně moc branek jako první, většinou musíme dotahovat, jsme nuceni reagovat na vývoj utkání. Což je vždycky složité. Ono se to několikrát povede, ale samozřejmě nelze očekávat, že zvrátíme každé utkání. Takže určitě prvotní předpoklad úspěchu je, abychom šli konečně do vedení my a musel dotahovat soupeř,“ řekl trenér SK Sigma Václav Jílek.

Na teplických Stínadlech se nikdy nehrají nějaká lehká utkání. „Jednoduchý není žádný zápas. Bodová blízkost, pokud pominu první šestku, je hodně velká, je tam výrazná vyrovnanost.  Naše další utkání zapadá do té řady duelů s mužstvy, které jsou v tabulce kolem. A dobře si uvědomujeme, stejně jako soupeři, že každý bod z těchto utkání má dvojnásobnou hodnotu,“ podotkl Jílek.

A kudy vede hanácká cesta k bodovému zisku v Teplicích? „Samozřejmě neinkasovat jako první. A potom hrát hodně aktivně, někdy maličko zjednodušit hru, víc se tlačit do zakončení, abychom si vytvořili více střeleckých situací,“ řekl Jílek.

Chybět budou zranění Roman Polom s Martinem Hálou.

Počasí
Podle serveru chmi.cz v den bude k nám mezi hlubokou tlakovou níží nad východním Atlantikem a mohutnou tlakovou výší nad východní Evropou dále proudit teplejší a vlhčí vzduch od jihu. Mělo by být převážně zataženo nízkou oblačností, mlhavo, místy slabý déšť nebo mrholení. Během dne postupné protrhávání oblačnosti a ustávání srážek. Nejnižší noční teploty 9 až 5 °C. Nejvyšší denní teploty 10 až 14 °C. Slabý proměnlivý vítr do 3 m/s, ve východní části kraje postupně mírný jižní až jihozápadní vítr 2 až 5 m/s.

Pravděpodobné sestavy
Teplice:
Diviš - Jeřábek, Čmovš, Král - Hora, Ljevakovič, Kučera, Žitný, Luts - Trubač, Vaněček. Trenér Stanislav Hejkal.
SK Sigma Olomouc: Buchta – Sladký, Štěrba, Jemelka, Vepřek – Pilař, Houska, Kalvach, Dvořák, Falta – Nešpor. Trenér Václav Jílek.

Utkání FK Teplice - SK Sigma Olomouc se hraje v neděli 11. listopadu od 15.00 (rozhodčí Radek Dubravský – Kamil Hájek, Adam Horák).
A tým - další aktuality:

Předprodej na nedělní zápas Sigmy v plném prouduPředprodej na nedělní zápas Sigmy v plném proudu
| 19.11.2018
Musím makat na sto procent, řekl Jakub YunisMusím makat na sto procent, řekl Jakub Yunis
| 17.11.2018
Plšek: Byli jsme na Zlín lépe připravení, než v lizePlšek: Byli jsme na Zlín lépe připravení, než v lize
| 17.11.2018
Zaslouženě jsme postoupili, řekl Šimon FaltaZaslouženě jsme postoupili, řekl Šimon Falta
| 16.11.2018
Jílek: Cíl se nám splnit povedloJílek: Cíl se nám splnit povedlo
| 15.11.2018
Sigma je ve čtvrtfinále MOL CupuSigma je ve čtvrtfinále MOL Cupu
| 15.11.2018
Sestava SK Sigma proti ZlínuSestava SK Sigma proti Zlínu
| 15.11.2018
Sigma hraje doma pohár proti ZlínuSigma hraje doma pohár proti Zlínu
| 14.11.2018
Exolomoučtí hráči v zahraničíExolomoučtí hráči v zahraničí
| 12.11.2018
Hráči SK Sigma jako hosté jindeHráči SK Sigma jako hosté jinde
| 12.11.2018OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná