Sigma jasně přehrála i Hlučín

13.01.2018 / A tým

Také ve druhém dnešním utkání si tým SK Sigma Olomouc s chutí zastřílel. Hlučín porazila Modrá lavina 7:0, dvě branky dal útočník Jakub Yunis, který skóroval v obou sobotních zápasech. Mezi střelce se zapsali také dorostenci Tomáš Zlatohlávek a Ondřej Zmrzlý. Další zápas hraje Sigma v úterý doma na umělce proti Hradci Králové (14.00).

Hosté týmu SK Sigma nedokázala vzdorovat moc dlouho. Už ve 2. minutě se prosadil Hála a pak Hlučín jen těžko chytal útočné akce Hanáků. Do poločasu ještě čtyřikrát inkasoval. Postupně se trefili Zlatohlávek, Zahradníček a dvakrát Yunis. Stejně jako v prvním utkání ve druhém poločase opět Hanákům na chvilku maličko selhala koncovka, i když šancí bylo hodně, například povedenou hlavičku Vašíčka zastavila prava tyčka. Ale dalších, a zasloužených, gólů se diváci přece jen dočkali. V 79. minutě přidal šestou branku Plšek, pět minut před koncem pečetil výsledek Zmrzlý.

SK Sigma Olomouc - Hlučín 7:0 (5:0)

Branky: 25. (pen.) a 41. Yunis, 2. Hála, 11. Zlatohlávek, 33. Zahradníček,79. Plšek, 85. Zmrzlý.
SK Sigma: Reichl - Sladký, Kotouč (30. Neuer), Radaković, Sláma – Zifčák (30. Zahradníček), Zmrzlý, Houska, Zlatohlávek (30. Plšek), Hála – Yunis (46. Vašíček). Trenér Václav Jílek.

Sestřih z utkání

Hanácká kronika: Z historie zápasů proti ZlínuHanácká kronika: Z historie zápasů proti Zlínu
| 17.10.2018
Předprodej na další zápas Sigmy je v plném prouduPředprodej na další zápas Sigmy je v plném proudu